• 1. Wybór oferty
  • 2. Wybór terminu
  • 3. Dane osobowe
  • 4. Rezerwacja
  • 5. Potwierdzenie
/
Termin: -
Cena od:
PLN / OSOBA

Brak oferty spelniajacej podane kryteria!

Program:

MIEJSCOWOŚĆ:
Hajdúszoboszló oferuje wspaniałe warunki dla miłośników zarówno czynnego, jak i biernego wypoczynku. Poza ofertą uzdrowiskową Hajdúszoboszló posiada również rozwiniętą bazę hotelarską oraz zaplecze gastronomiczne. Wspaniale utrzymane oraz malowniczo położne miasto stanowi doskonałe miejsce wypoczynkowe nie tylko na rodzinne wakacje, ale i dla osób pragnących odzyskać utracone siły. Hajduszoboszló latem to nie tylko uzdrowisko ale i miejsce dobrego wypoczynku. Najczęściej odwiedzają je ci, którzy tęsknią po prostu za odprężeniem i plażowaniem. Kąpielisko jest ciągle powiększane i dodawane są nowe atrakcje. Położone jest na ponad 30 hektarach powierzchni, posiada 14 basenów, wśród nich plaża śródziemnomorska z woda falującą, piaszczystym brzegiem z palmami i okrętem pirackim. Dzieci i młodzież ucieszy odkryty Aquapark i kryty Aqua Palace. Do kąpieliska należy również sportowy basen kryty.

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

DZIEŃ 1
Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, przejazd do Hajduszoboszlo, zakwaterowanie. Czas wolny na odpoczynek.

DZIEŃ 2-7
Czas wolny na odpoczynek.

DZIEŃ 8
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną ok godz. 13:00, powrót do Krakowa w godzinach późnowieczornych. Powrót do miejscowości realizowanych antenkami w godzinach nocnych dnia 9.

Program fakultatywny:

KOMPLEKS BASENÓW ZEWNĘTRZNYCH:

BASENY LECZNICZE - całodzienny wstęp - 2600 HUF, po godz. 17 - 2000 HUF /Baseny lecznicze + kąpielisko/
Regeneracja sił doświadczana dzięki spa spowodowana jest unikalnym składem wód spa w Hajdúszoboszló. Woda zawiera najwięcej chlorku sodu, popularnie nazywanego solą kuchenną, oraz chlorku amonu, znanego jako „salmiak”. Woda zwiera także inne pierwiastki (brom, jod, lit, żelazo i magnez) oraz związki chemiczne (węglany i azotany). Goście spa w Hajdúszoboszló poza leczniczymi kąpielami mogą liczyć na 40 różnych rodzajów terapii, które przynoszą najlepsze efekty w połączeniu z innymi zabiegami. Do najbardziej znanych procedur terapeutycznych spa należą zabiegi kąpielowe, maseczki błotne, kąpiele z obciążeniem oraz masaż podwodny. Techniki masażu dobierane są w taki sposób, aby zwiększać efektywność wyżej wymienionych zabiegów terapeutycznych.

ODKRYTE KĄPIELISKO - całodzienny wstęp - 2600 HUF, po godz. 17 - 2000 HUF /Baseny lecznicze + kąpielisko/
Spośród 13 basenów usytuowanych na terenie odkrytego kompleksu na szczególną uwagę zasługują basen z falą i basen z bąbelkami. Jednak najciekawszym elementem kąpieliska jest największy odkryty basen w Europie, który swym wyglądem przypomina wybrzeże Morza Śródziemnego. Piaszczysta plaża, statek piracki, latarnia morska i drzewa palmowe sprawiają, że w miejscu tym panuje śródziemnomorska atmosfera. W położonym na terenie kąpieliska centrum sportowym goście mogą oddawać się rozmaitym dyscyplinom. Oferta obiektu obejmuje między innymi zaplecze do gry w siatkówkę plażową, tenisa nożnego, tenisa stołowego, piłkę nożną plażową i tenisa plażowego. Na obszarze odkrytego kąpieliska znajduje się również wyspa dla naturystów. Szeroka oferta basenów obejmuje także dostępne za dopłatą usługi dodatkowe jak wypożyczalnię strojów kąpielowych, kabiny, wypożyczalnię leżaków do opalania, nadawanie ogłoszeń przez głośniki, przechowywanie wartościowych przedmiotów. Na terenie odkrytego kompleksu basenów mieszczą się lokale gastronomiczne oferujące dania rozmaitych kuchni narodowych, w tym węgierskie przysmaki. Ofertę kompleksu Hungarospa wzbogacono o rozmaite programy sportowe, imprezy taneczne i inne programy rozrywkowe.

ZEWNĘTRZNY AQUAPARK - dopłata 3400 HUF (plus bilet wstepu na baseny zewnetrzne)
Park wodny oferuje gościom dziewięć rodzajów zjeżdżalni, z których najwyższa wznosi się na wysokość ponad 10 metrów. W dniu otwarcia goście przejawiali tak duże zainteresowanie zjeżdżalniami („Cztery tory”, „Kamikaze”, „Zjeżdżalnia wodna”, „Czarna dziura”, „Szalona rzeka”, „Wielka zjeżdżalnia”), że od razu podjęto decyzję o rozszerzeniu oferty. W 2002 roku zachęcone sukcesem nowych usług kierownictwo parku wodnego zdecydowało się na zwiększenie powierzchni obiektu do jednego hektara i dodanie kolejnych zjeżdżalni. Nowe atrakcje nazwano: „Wielka dziura”, „Tornado” i „Niagara”. bszar Aquaparku w Hajdúszoboszló został w 2014 roku powiększony o hektar, gdzie wybudowano ekstremalną strefę z 6 ogromnymi zjeżdżalniami i ścianą wspinaczki. Na nowym terenie z wieży startowej o wysokości 16 metrów wychodzą zjeżdżalnie, tunel grawitacyjny, pętle wodne, superfale, cunami, łódź kosmiczna i rura wodna, jako nowe zabawy stwarzające ekstremalne wrażenia dla wszystkich odważnych. Po szaleństwie na zjeżdżalniach goście mogą zrelaksować się w jednym z trzech odkrytych basenów oraz w strumieniu. Na najmłodszych czeka w parku ponadto mała zjeżdżalnia, zamek wodny i drewniany plac zabaw. Zanurzone w wodzie posągi zwierząt naturalnej wielkości zarówno dla dzieci, jak i dla dorosłych, będą symbolem miło spędzonych wakacji.

AQUAPALACE - całodzienny wstęp - 4000 HUF, po godz. 17 - 2900 HUF
Oprócz zaplecza sportowego w Aqua Palace do dyspozycji gości są: sauny (fińska, na podczerwień, parowa), baseny zanurzeniowe i baseny Kneippa, gabinet masażu i salon, a także rozmaite lokale gastronomiczne. Oferta kompleksu obejmuje również prywatne łaźnie oraz sale relaksacyjne. Na parterze kompleksu znajduje się osiem basenów tematycznych, które przenoszą gości w świat rozmaitych kultur obecnych na przestrzeni wieków. Basen termalny „Pávai” poświęcony jest ojcu uzdrowiska Hajdúszoboszló. Można tu podziwiać stare fotografie przedstawiające pierwszych kuracjuszy oraz ważne wydarzenia z historii miejscowości. Odprężająca kąpiel w tym basenie z pewnością przywoła miłe wspomnienia. Wygląd pozostałych basenów nawiązuje do różnych kultur oraz świata przyrody. Atmosfera „Groty lodowej”, przywołującej na myśl surowy klimat strefy polarnej, nadaje wypoczynkowi w tym miejscu wyjątkowy wymiar. „Ganges”, dzięki rozmaitym symbolom, przenosi gości w niepowtarzalny świat kultury i religii Indii oraz pozwala im odzyskać duchową równowagę. „Rzym” nawiązuje do złotego wieku Cesarstwa Rzymskiego z jego bogatą tradycją kąpieli w łaźniach. Wyjątkowy charakter nadają basenowi symbole i niepowtarzalne elementy z epoki. Basen o nazwie „Jaskinia” przypomina swym wyglądem wydrążoną w litej skale grotę. „Tropiki” – mieszczący się na parterze basen rodzinny – to wspaniałe miejsce dla każdego, kto chciałby poczuć atmosferę ciepłych krajów. Dodatkowych wrażeń podczas kąpieli w basenie dostarczy kręta zjeżdżalnia wodna. Basen filmowy zawdzięcza swoją nazwę kinu, które niegdyś znajdowało się w tym miejscu. Podczas kąpieli można tu oglądać filmy krótkometrażowe wyświetlane za pomocą projektorów. „Morze” przenosi gości do świata oceanów i ich niezwykle bogatej fauny. Zjeżdżalnie wodne odgrywają szczególną rolę w ofercie kąpielowej kompleksu Aqua Palace. Najwyższa z nich sięga drugiego piętra (ponad 8 metrów), a jej długość przekracza 74 metry. Budynek kompleksu obejmuje również strefę dla surferów. Mieści ona specjalny basen, który zachwyci miłośników sportów. Szeroką ofertę kompleksu Aqua Palace wzbogacają programy sportowe obejmujące grę w squasha, tenisa stołowego, zajęcia na rowerach treningowych, a także programy ruchowe. Programy ruchowe prowadzone są przez profesjonalnych instruktorów i obejmują ćwiczenia gimnastyczne w wodzie – niezwykle skuteczną formę aktywności fizycznej dla osób w każdym wieku.

Zakwaterowanie:

PENSIONAT FORRAS:

Pensjonat położony jest w uzdrowiskowej dzielnicy miasta Hajdúszoboszló, w odległości 200 m od kąpieliska.

Pokoje:
W pensjonacie znajdują się 2-, 3-, lub 4-osobowe pokoje wyposażone są w lodówkę, telewizor oraz posiadają łazienki z pełnym zapleczem sanitarnym. Większość pokoi posiada balkony. Goście za pomocą wybudowanej sieći WIFI w pokojach mogą też korzystać z internetu. We wszystkich apartamntach jest mozliwość dostawki lub wynajmu łózeczka dla dziecka.

Wyżywienie:
2 posiłki dziennie, śniadanie kontynentalne w wersji rozszerzonej, obiadokolacje serwowane.

Świadczenia:

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA ZABIEGÓW ZDROWOTNYCH:

Przed wyjazdem na wycieczkę prosimy skonsultować się z własnym lekarzem na temat przeciwskazań zdrowotnych. Proponujemy również zabranie od lekarza zaświadczenia o stanie zdrowia w jezyku angielskim. Zabiegi na miejscu przepisuje lekarz podczas badania lekarskiego. Zabiegi wykonywane są w centrum lecznicznym przy basenach termalnych.

KURACJA NA START - 360 zł
1 badanie lekarskie + 1 wizyta kontrolna + 5 zabiegów

MAŁA KURACJA - 495 zł
1 badanie lekarskie + 1 wizyta kontrolna + 7 zabiegów

DUŻA KURACJA - 610 zł
1 badanie lekarskie + 1 wizyta kontrolna + 15 zabiegów

KURACJA EXTRA - 765 zł
1 badanie lekarskie + 1 wizyta kontrolna + 15 zabiegów /w tym 5 zabiegów extra do wyboru - 30-minutowy ręczny masaż limfatyczny, 30-minutowy masaż leczniczy, 30-minutowy masaż stóp, 30-minutowy masaż Thai, zabieg krio, 30-minutowa indywidualna gimnastyka lecznicza/

KĄPIELE LECZNICZE PRZECIW POWIKŁANIOM STRESU - 765 zł
1 badanie lekarskie + 18 zabiegów

ZABIEGI PRZECIWKO BÓLOWI ODCINKA LĘDZWIOWEGO - 765 zł
1 badanie lekarskie + 18 zabiegów

LECZENIE ZWYRODNIENIA STAWÓW  - 765 zł
1 badanie lekarskie + 18 zabiegów

METODY TERAPII ZAPALNYCH SCHORZEŃ STAWÓW - 765 zł
1 badanie lekarskie + 18 zabiegów

LECZENIE CHOROBY BECHTEREWA - 765 zł
1 badanie lekarskie + 18 zabiegów

LECZENIE ZABURZEŃ KRĄŻENIA - 765 zł
1 badanie lekarskie + 18 zabiegów

METODY LECZENIA OSTEOPOROZY I JEJ ZAPOBIEGANIE - 765 zł
1 badanie lekarskie + 18 zabiegów

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:

1. Do poruszania się po krajach należących do UE potrzebny jest dokument podróży - dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o paszporcie dla dzieci. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.
2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.
3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.
4. Wycieczka ze spokojnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.
5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

Cena zawiera:

W cenie podstawowej zawarte są:

- przejazd linią wakacyjną Katowice-Kraków-Hajduszoboszlo;
- Transfer Dworzec - hotel - Dworzec
- Program turystyczny;
- 7 noclegów w pensjonacie Forras;
- 7 śniadań i 7 obiadokolacji;
- Opiekę pilota-przewodnika i rezydenta;
- Ubezpieczenie Signal Iduna Bezpieczne podróże Wariant podstawowy Koszty leczenia 10 000 EUR, Następstwa nieszczęśliwych wypadków 15 000 PLN, Ubezpieczenie bagażu 1 000 PLN
- Turystyczny fundusz gwarancyjny (10zł)
- VAT
- Gwarancję niezmienności ceny

Cena nie zawiera:

Dodatkowe opłaty związane z realizacją programu:
- Taksa klimatyczna płatna na miejscu - 1,7 Euro/ osoba/ noc

Dodatkowe opcje i ubezpieczenia możliwe do dokupienia:
- Dopłaty do wyjazdów antenowych z poszczególnych miejscowości
- Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 4,55% od wartości rezerwacji
- Ubezpieczenie choroby przewlekłe - 5,94zł/osoba/dzień
- Zabiegi lecznicze wg. oferty.

Więcej szczegółów na temat dodatkowych ubezpieczeń

Przy wybraniu powyższych opcji pojawią się one na umowie w tabelce ze świadczeniami.

Pozostałe wydatki:
Wszystkie dodatkowe świadczenia, niewymienione w ofercie i dodatkowe opłaty są płatne indywidualnie (np. minibar hotelowy, basen hotelowy i inne dodatkowe usługi świadczone przez hotel, dodatkowe wstępy realizowane indywidualnie w trakcie czasu wolnego).
MiastoMiejsceDopłata w jedną stronęGodz.
Tel.: +48 728 939 279biuro@abdar.pl