• 1. Wybór oferty
  • 2. Wybór terminu
  • 3. Dane osobowe
  • 4. Rezerwacja
  • 5. Potwierdzenie
Południowe zamki czeskie Comfort
/Czechy
Termin:01.05 - 04.05.2019
Cena od:559 PLN / OSOBA
Kategoria:***
Transport:Autokar
TerminDniTransportCena
01.05 - 04.05.20194 dniAutokar559 PLNrezerwuj
20.06 - 23.06.20194 dniAutokar559 PLNrezerwuj
15.08 - 18.08.20194 dniAutokar559 PLNrezerwuj
12.09 - 15.09.20194 dniAutokar559 PLNrezerwuj
Program:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1
Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Czechy. Zwiedzanie rozpoczniemy od położonej wśród jezior miejscowości TELCZ, gdzie zobaczymy jeden z najbardziej charakterystycznych przykładów zabudowy renesansowej na terenie Czech. Dzięki zachowaniu oryginalnej formy zabudowy rynku oraz samego zamku miasto zostało wpisane na listę UNESCO. Następnie udamy się do JINDRICHUV HRADEC, gdzie będziemy spacerować po zabytkowej części miasta: Plac Masaryka z kolumną morową, synagoga, Kościół św. Marii Magdaleny, Kościół św. Jakuba, renesansowy zamek położony nad jeziorem ( z zewnątrz). Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie, zwiedzanie rozpoczniemy od miejscowości TREBON - spacer po renesansowych wnętrzach zamku Rozemberków oraz zabytkowe stare miasto z malowniczym rynkiem. Przejazd do CZESKIEGO KRUMLOVA - perły wśród wszystkich miast Czeskich wpisanych na listę UNESCO. Spacer po starym mieście malowniczo położonego na zakolach rzeki Wełtawy - brama Budziejowicka, Latran, rynek z ratuszem, kościół św. Wita, kolumna maryjna. Zwiedzanie z przewodnikiem wnętrz zamku - drugiego co do wielkości na terenie Czech. Dzień zakończymy wizytą w browarze w CZESKICH BUDZIEJOWICACH, w którym produkuje się piwo Budwaiser. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do HLUBOKA NAD WEŁTAWĄ, gdzie zobaczymy jeden z najpiękniejszych pałaców na terenie Europy - neogotycki pałac Schwarzenbergów wzorowany na angielskim Windsorze. Spacer po komnatach z rodowymi kolekcjami Schwarzenbergów. Przejazd do gotyckiego zamku ZVIKOV - siedziby pierwszych królów czeskich na szlaku handlowym nad Wełtawą. Następnie popłyniemy statkiem po zalewie w kierunku zamku ORLIK - zbudowanego początkowo jako gotycki gród, następnie przebudowywany na przestrzeni wieków do dzisiejszego wyglądu. W środku zamku zobaczymy empirowe wnętrza z kolekcjami mebli. Wyjazd powrotny z Czech w godzinach wieczornych, przyjazd do Polski w godzinach porannych dnia 4. Powroty do miast realizowanych antenkami w godzinach porannych / południowych dnia 4.

TERMINY WYCIECZKI:
01-04.05.2019, 20-23.06.2019, 15-18.08.2019, 12-15.09.2019

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:
1. Do poruszania się po krajach należących do UE potrzebny jest dokument podróży - dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o paszporcie dla dzieci. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.
2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.
3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.
4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.
5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

Cena zawiera:

W ramach ceny zawarte są:
- Przejazd autokarem lub busem klasy turystycznej;
- Program turystyczny;
- 2 noclegi (na trasie przejazdu) ze śniadaniami w hotelach lub pensjonatach **/*** wg. standaryzacji krajów pobytu;
- Opiekę pilota-przewodnika;
- Ubezpieczenie Signal Iduna Bezpieczne podróże Wariant podstawowy Koszty leczenia 10 000 EUR, Następstwa nieszczęśliwych wypadków 15 000 PLN, Ubezpieczenie bagażu 1 000 PLN
- VAT
- Gwarancję niezmienności ceny
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny


ABDAR COMFORT:
- Darmowy poczęstunek, kawa lub herbata lub butelka wody w trakcie przejazdu do Czech;
- Prasa na pokładzie autokaru;
- Degustacje regionalnych produktów w trakcie wycieczki;

Cena nie zawiera:

Dodatkowe opłaty związane z realizacją programu:
- Obligatoryjny Pakiet Comfort (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, rejs statkiem, przewodnicy) - 1600 KC
- Opłata za system tour guide (obowiązkowa) - 25 zł

Dodatkowe opcje i ubezpieczenia możliwe do dokupienia:
- Dopłata do pokoju 1-osobowego - 150 zł
- Dopłata do 2 obiadokolacji /menu regionalne lub wegetariańskie/ - 80 zł /uwaga!!! - napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne/
- Przednocleg w Krakowie - pokój 1os - 130 zł, pokój 2os - 150 zł, pokój 3os - 210 zł
- Dopłaty do wyjazdów antenowych z poszczególnych miejscowości
- Gwarancja miejsc z przodu /rzędy 2-4 - 50 zł/ lub z tyłu /ostatni i przedostatni rząd - 30 zł/
- Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 4,55% od wartości rezerwacji
- Ubezpieczenie choroby przewlekłe - 5,94zł/osoba/dzień

Więcej szczegółów na temat dodatkowych ubezpieczeń
Przy wybraniu powyższych opcji pojawią się one na umowie w tabelce ze świadczeniami.

Pozostałe wydatki:
Wszystkie dodatkowe świadczenia, niewymienione w ofercie i dodatkowe opłaty są płatne indywidualnie (np. minibar hotelowy, basen hotelowy i inne dodatkowe usługi świadczone przez hotel, dodatkowe wstępy realizowane indywidualnie w trakcie czasu wolnego).
MiastoMiejsceDopłataGodz.
Tel.: +48 728 939 279biuro@abdar.pl