• 1. Wybór oferty
  • 2. Wybór terminu
  • 3. Dane osobowe
  • 4. Rezerwacja
  • 5. Potwierdzenie
/
Termin: -
Cena od:
PLN / OSOBA

Brak oferty spelniajacej podane kryteria!

Program:

MIEJSCOWOŚĆ:

Truskawiec to światowej sławy uzdrowisko położone ok 100 km od Lwowa. Do przyjazdu zachęcają kryształowo czyste powietrze oraz ciepły, umiarkowany klimat o krótkiej łagodnej zimie i wiośnie, ciepłym lecie i długiej złotej jesieni oraz woda mineralna o wyjątkowym składzie zwana „Naftusią”. Picie tej wody sprzyja wyprowadzaniu drobnych kamieni z nerek, woreczka żółciowego, dróg moczowych i płciowych, normalizuje przemianę materii, chroni i odnawia komórki wątrobowe, posiada właściwości moczopędne, żółciopędne, usuwa procesy zapalne w nerkach, drogach moczowych, wątrobie, jelitach. Ponad to w Truskawcu leczone są: choroby dwunastnicy, jelit, żołądka, drogi żółciowe ze skłonnością do tworzenia się kamieni żółciowych kamicę nerkową, wątroby, trzustki, nerek, choroby przewodów moczowych, układu krążenia i serca, prostaty, dolegliwości ginekologiczne żeńskich dróg, przydatków macicy i jajników, kręgosłupa, dysku, choroby dermatologiczne, skóry (np. łuszczyca różnych form), nerwy i korzonki nerwowe, żylaki, płuca, reumatyzm, schorzenia stawów, choroby gardła, oskrzeli i płuc, otyłość, cukrzyca, wyczerpanie nerwowe, paradentoza, hemoroidy, W Truskawcu do leczenia stosowane są jako jedyne w Europie okłady z OZOKERYTU /rodzaj błota składającego się z glinki naftopochodnej i parafiny/, które pomagają na schorzenia reumatyczne i kręgosłupa.

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

DZIEŃ 1
Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, przejazd do Truskawca, zakwaterowanie. Czas wolny na odpoczynek. Kolacja

DZIEŃ 2-7
Czas wolny na odpoczynek i korzystanie z zabiegów zdrowotnych oferowanych przez hotel.

DZIEŃ 8
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną ok godz. 14-15:00 /w zalezności od godziny przyjazdu autokaru po przekroczeniu granicy/. Powrót do Krakowa w godzinach późnowieczornym lub nocnych dnia 9 (w zależności od granicy Polsko-Ukraińskiej). Powrót do miejscowości realizowanych antenkami w godzinach nocnych lub dopołudniowych dnia 9.

Przy pobytach 2 tygodniowych:

DZIEŃ 8
Śniadanie, czas wolny - dzień bez zabiegów. Obiad, kolacja.

DZIEŃ 9-14
Czas wolny na odpoczynek i korzystanie z zabiegów zdrowotnych oferowanych przez hotel.

DZIEŃ 15
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną ok godz. 14-15:00 /w zalezności od godziny przyjazdu autokaru po przekroczeniu granicy/. Powrót do Krakowa w godzinach późnowieczornym lub nocnych dnia 9 (w zależności od granicy Polsko-Ukraińskiej). Powrót do miejscowości realizowanych antenkami w godzinach nocnych lub dopołudniowych dnia 9.

Zakwaterowanie:

SANATORIUM POŁUDNIOWY ***

Sanatorium "Południowy" jest usytuowane w parkowym obszarze o powierzchni 3,8 ha wraz ze ścieżką zdrowia, ok 1,1 km pieszo do głównej pijalni wody mineralnej Naftusia. Trzypiętrowy budynek sanatorium ma niezwykłą budowę -  centralnym miejscem której jest Ogród zimowy, połączony z korpusami: mieszkaniowym, leczniczym oraz z restauracją w tradycyjnym ukraińskim stylu. Wszystkie znajdują się pod jednym dachem, co jest dogodnym rozwiązaniem, zwłaszcza podczas zabiegów wodnych. Obecnie sanatorium dysponuje 130 miejscami noclegowymi. Leczniczy wydział oferuje pełen zakres zabiegów dla wszystkich gości. Sanatorium posiada własną pijalnie wody Naftusia znajdującą się w ogrodzie zimowym. Na terenie obiektu znajduję się siłownia, biblioteka, salon kosmetyczny, salon fryzjerski, sauna, bar oraz grota solna.

Wyżywienie:
3 posiłki serwowane, z zalecaną niezbędną dietą oraz cechami kuchni narodowej,

Pokoje:
Pokój typu standart - pokoje o powierzchni ok 18m2, wyposażone są w: czajnik, TV, ręczniki, łazienkę z prysznicem. Część pokoi posiada balkon, częśc okno z widokiem na park.

Świadczenia:

ZABIEGI ZAWARTE W CENIE:
konsultacje z lekarzem oraz zabiegi zgodnie ze wskazaniami lekarskimi (zabiegi wliczone w cenę Diagnostyka - badania laboratoryjne (krew, mocz, biochemia krwi), EKG, USG jamy brzusznej.  Zabiegi - kąpiel mineralna, prysznic cyrkularny, bicze szkockie, kąpiel wirowa nóg i rąk, masaż podwodny, mikrolewatywy z ziołami leczniczymi, płukania jelit, masaż ręczny, zabiegi fizjoterapeutyczne, grota solna, ozokerytoterapia (okłady), siłownia.

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA DODATKOWYCH ZABIEGÓW ZDROWOTNYCH POZA PAKIETEM PODSTAWOWYM:

Przed wyjazdem na wycieczkę prosimy skonsultować się z własnym lekarzem na temat przeciwskazań zdrowotnych. Proponujemy również zabranie od lekarza zaświadczenia o stanie zdrowia w jezyku polskim lub angielskim. Zabiegi na miejscu przepisuje lekarz podczas badania lekarskiego. Zabiegi wykonywane są w hotelowym centrum lecznicznym. Zabiegi dodatkowe do zakupienia na miejscu.

Diagnostyka:
Pakiet diagnostyczny 'Męskie Zdrowie'

Zabiegi:
pakiet 'Idealna Waga', ozokerytoterapia, sauna.

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:
1. Do przekroczenia granicy Ukraińskiej wymagany jest paszport ważny na okres nie mniej niż 3 miesiące. Osoby posiadające paszporty wydane przez inne kraje niż należące do UE zobowiązane są do sprawdzenia przepisów wizowych oraz ewentualnego wyrobienia wizy. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.
2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.
3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.
4. Wyjazd zdrowotny, niedostosowany do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.
5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

Cena zawiera:

W cenie podstawowej zawarte są:

- przejazd autokarem, busem lub vanem na trasie Kraków - Truskawiec - Kraków
- Program turystyczny;
- zakwaterowanie w sanatorium Południowy z wyżywieniem FB /śniadania, obiad, kolacja/
- konsultacje z lekarzem oraz zabiegi zgodnie ze wskazaniami lekarskimi (zabiegi wliczone w cenę  Diagnostyka - badania laboratoryjne (krew, mocz, biochemia krwi), EKG, USG jamy brzusznej.  Zabiegi - kąpiel mineralna, prysznic cyrkularny, bicze szkockie, kąpiel wirowa nóg, prysznic na prostatę i hemoroidy, masaż podwodny, mikrolewatywy z ziołami leczniczymi, płukania jelit, masaż ręczny, zabiegi fizjoterapeutyczne, grota solna, ozokerytoterapia (okłady), siłownia.
- Ubezpieczenie Signal Iduna Bezpieczne podróże Wariant podstawowy Koszty leczenia 10 000 EUR, Następstwa nieszczęśliwych wypadków 15 000 PLN, Ubezpieczenie bagażu 1 000 PLN
- Turystyczny fundusz gwarancyjny (0zł)
- VAT
- Gwarancję niezmienności ceny

Cena nie zawiera:

Dodatkowe opcje i ubezpieczenia możliwe do dokupienia:
- Dodatkowe zabiegi nie ujęte w cenie podstawowej (wg. wskazań lekarza);
- Dopłaty do wyjazdów antenowych z poszczególnych miejscowości
- Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 4,55% od wartości rezerwacji
- Ubezpieczenie choroby przewlekłe - 5,94zł/osoba/dzień
- Zabiegi lecznicze wg. oferty.

Więcej szczegółów na temat dodatkowych ubezpieczeń

Przy wybraniu powyższych opcji pojawią się one na umowie w tabelce ze świadczeniami.

Pozostałe wydatki:
Wszystkie dodatkowe świadczenia, niewymienione w ofercie i dodatkowe opłaty są płatne indywidualnie (np. minibar hotelowy, basen hotelowy i inne dodatkowe usługi świadczone przez hotel, dodatkowe wstępy realizowane indywidualnie w trakcie czasu wolnego).
MiastoMiejsceDopłata w jedną stronęGodz.
Tel.: +48 728 939 279biuro@abdar.pl