• 1. Wybór oferty
  • 2. Wybór terminu
  • 3. Dane osobowe
  • 4. Rezerwacja
  • 5. Potwierdzenie
Zakarpacie
/Ukraina
Termin:12.09 - 15.09.2019
Cena od:519 PLN / OSOBA
Kategoria:***
Transport:Autokar
TerminDniTransportCena
12.09 - 15.09.20194 dniAutokar519 PLNrezerwuj
10.10 - 13.10.20194 dniAutokar519 PLNrezerwuj
Program:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1
Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, Przejazd w kierunku Użgorodu przez Polske i Słowację, przekroczenie granicy słowacko-ukraińskiej. Przejazd do UŻGORODU, zwiedzanie zamku Użgorodskiego, greko-katolickiego Soboru pw. Podwyższenia Krzyża, czas wolny na głównym deptaku miasta – ulicy Korso. Przejazd do miejsca noclegu, obiadokolacja, nocleg.

DZIEŃ 2
Śniadanie, spotkanie z przewodnikiem miejskim. Przejazd w stronę MUKACZEWA, po drodze zwiedzanie myśliwskiego zamku Schoubrunn we wsi Karpaty. Przejazd do Mukaczewa – zwiedzanie zamku Pałanka na Górze Zamkowej, 60 m nad doliną Latarycy - dziedziniec, bastiony, mosty zwodzone, degustacja zakarpackiego wina w podziemiach Zamku. Krotki spacer w centrum miasta (Ratusz, pałac Rakoci, kościół św.Marcina). Czas wolny w centrum miasta. Powrót do hotelu, obiadokolacja, chwila wolnego. Przejazd do zamku Sant-Miklosz na nocne zwiedzanie z poczęstunkiem i muzyką przy pochodniach (dla chętnych dodatkowo płatne 25 Euro od osoby przy min.20 uczestnikach).

DZIEŃ 3
Śniadanie, wykwaterowanie z hotelu. Kontynuacja zwiedzania w DOWGE (cerkwie charakterystyczne dla Zakarpacia), zamek w Dowge, rakoszinskij klasztor męski (możliwość degustacji serów), Goryszańska Rotunda z XII-XIII wieku (unikatowe freski, kopia ikony Matki Boskiej Śnieżnej sprezentowanej przez Papieża), ruiny Niewickiego zamku. Wyjazd z Użgorodu w stronę granicy.

DZIEŃ 4
Przyjazd do Polski w godzinach nocnych, do miast realizowanych antenkami w godzinach porannych / południowych. Uwaga!!! godzina powrotu jest uzależniona od czasu oczekiwania na granicy.

TERMINY WYCIECZKI:
02-05.05.2019, 20-23.06.2019, 15-18.08.2019, 12-15.09.2019, 10-13.10.2019

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:
1. Do przekroczenia granicy Ukraińskiej wymagany jest paszport ważny na okres nie mniej niż 3 miesiące. Osoby posiadające paszporty wydane przez inne kraje niż należące do UE zobowiązane są do sprawdzenia przepisów wizowych oraz ewentualnego wyrobienia wizy. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.
2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.
3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.
4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.
5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

Cena zawiera:

W ramach ceny zawarte są:
- Przejazd autokarem lub busem;
- Program turystyczny;
- 2 noclegi ze śniadaniami w hotelach lub pensjonatach **/*** na trasie przejazdu wg. standaryzacji krajów pobytu;
- Opiekę pilota;
- Ubezpieczenie Signal Iduna Bezpieczne podróże Wariant podstawowy - Koszty leczenia 10 000 EUR, Następstwa nieszczęśliwych wypadków 15 000 PLN, Ubezpieczenie bagażu 1 000 PLN;
- VAT
- Gwarancję niezmienności ceny
- Turystyczny fundusz gwarancyjny (0 zł)
- Dzieci do 12 lat - zniżka 50 zł

Cena nie zawiera:

Dodatkowe opłaty związane z realizacją programu:
- Obligatoryjne koszty związane z realizacją programu /przewodnicy, wstępy, opłaty miejscowe/ - 30 EUR
- Impreza w Zamku Sant-Miklosz (poczęstunek z winem, muzyką, zwiedzanie z pochodniami) - 25 EUR

Dodatkowe opcje i ubezpieczenia możliwe do dokupienia:
- Dopłata do pokoju 1-osobowego - 150 zł
- Dopłata do 2 obiadokolacji /menu regionalne lub wegetariańskie/ - 60 zł /uwaga!!! - napoje do obiadokolacji są dodatkowo płatne/
- Dopłaty do wyjazdów antenowych z poszczególnych miejscowości
- Gwarancja miejsc z przodu /rzędy 2-4 - 50 zł/ lub z tyłu /ostatni i przedostatni rząd - 30 zł/
- Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 4,55% od wartości rezerwacji
- Ubezpieczenie choroby przewlekłe - 5,94zł/osoba/dzień

Więcej szczegółów na temat dodatkowych ubezpieczeń

Przy wybraniu powyższych opcji pojawią się one na umowie w tabelce ze świadczeniami.

Pozostałe wydatki:
Wszystkie dodatkowe świadczenia, niewymienione w ofercie i dodatkowe opłaty są płatne indywidualnie (np. minibar hotelowy, basen hotelowy i inne dodatkowe usługi świadczone przez hotel, dodatkowe wstępy realizowane indywidualnie w trakcie czasu wolnego).
MiastoMiejsceDopłata w jedną stronęGodz.
Tel.: +48 728 939 279biuro@abdar.pl