Wycieczka do Czech

Wycieczka do Pragi to nie lada gratka dla pasjonatów architektury oraz osób, które cenią sobie towarzystwo interesujących ludzi i jedzenie w estetycznych restauracjach reprezentujących naprawdę wysoki poziom. Stolica Czech cieszy się ogromną popularnością o każdej porze roku, głównie ze względu na bogatą historię oraz jej piękny wygląd. Malowniczy zachód słońca obserwowany z mostu na Wełtawie to punkt programu, który musi posiadać każda wycieczka. Praga na pewno będzie doświadczeniem, które na długo pozostanie w pamięci uczestników podróży. W ofercie jest także wyjazd uwzględniający czeskie zamki. Dla wielbicieli klasycznego zwiedzania, mamy wycieczkę po muzeach, a amatorom pływania na pewno spodoba się wypad do praskiego aquaparku. Organizowana przez nas wycieczka do Czech pozwoli Ci skosztować najlepszego piwa oraz nacieszyć oczy pięknymi budowlami i krajobrazami.

             CZECHY

              Stolica: Praga

              Ludność: 10 541 466
              Obszar: 78 866 km²
              Język urzędowy: Czeski
              Waluta: Korona Czeska (KCZ), 100 KCZ ~ 16 PLN
              Największe miasta: Praga, Brno, Ostrawa, Pilzno, Ołomuniec
              Dokumenty: paszport lub dowód osobisty

Czy wiesz że Czechy to ...

...ojczyzna piwa. Jest tam produkowanych przeszło dwieście marek piwa, stąd też wiele osób uważa, że czeskie piwo to najdoskonalszy smak i prawdziwy kunszt browarniczy. Spożycie tego alkoholu w przeliczeniu na jednego mieszkańca jest największe na świecie.

... państwo zamków - jest tam zlokalizowane przeszło 200 tych budowli, które w przeważającej części są udostępnione do zwiedzania z zewnątrz, a często także wewnątrz.

... kraj dla zakochanych - wycieczka do Czech pozwoli na świętowanie nie jednego, lecz dwóch świąt miłości! Prócz obchodzonych 14 lutego Walentynek, Czesi obchodzą święto zakochanych także 1 maja. Patronuje mu Karel Hynek Mácha, którego poemat, 1 maj, traktuje o tym, iż pierwszy majowy wieczór jest czasem miłości.

  • 1. Wybór oferty
  • 2. Wybór terminu
  • 3. Dane osobowe
  • 4. Rezerwacja
  • 5. Potwierdzenie
TouroperatorImpreza / Hotelod / do
Brak oferty spelniajacej podane kryteria!
Tel.: +48 728 939 279biuro@abdar.pl