Strefa klienta

powrót

Szanowni Państwo,

Witamy na stronie Biura Podróży "ABDAR". Już od 2006 roku pomagamy spełniać Państwa marzenia o udanych podróżach tworząc unikatowe programy dla każdego. Głównymi celami naszych wycieczek są kraje Europejskie, takie jak Rosja, Ukraina, Węgry, Rumunia, Słowacja, Austria, Czechy, Niemcy, Francja i Włochy. Naszym atutem jest znajomość realiów wymienionych krajów, mentalności ich mieszkanców jak również doświadczenie branżowe  oraz satysfakcja i natchnienie do pracy, którym obdarza nas rzesza zadowolonych klientów. Do współpracy angażujemy sprawdzonych przewoźników jak i doświadczonych pilotów. 

Nasze biuro obecnie działa na zasadzie UMOWY PARTNERSKIEJ z P.T.H BIURO PODRÓŻY LINDA, posiadającego wpis do Rejestru Organizatorów Turystyki i Pośredników Turystycznych  Marszałka Województwa Śląskiego nr 119. Gwarancja jakości oraz należytej obsługi jest nasze doświadczenie w TURYSTYCE oraz wspólne działanie od wielu lat. Również wspólnie aktywnie działamy  w organizacjach turystycznych takich jak Polska Izba Turystyki, Turystyczna Organizacja Otwarta oraz licznych Fundacjach.

Turystom indywidualnym oferujemy profesjonalnie przygotowane imprezy z wysoką jakością obsługi przy konkurencyjnych cenach. Dla grup oraz szkół oferujemy przygotowane na zamówienie ciekawe programy imprez oraz specjalne ceny promocyjne.

Dzięki naszym staraniom spełnią się Państwa marzenia, a nieznane krainy będą w zasięgu ręki.

Tel.: +48 728 939 279biuro@abdar.pl