AKTUALNE GODZINY WYJAZDU

powrót

WAŻNE INFORMACJE DOTYCZĄCE WYJAZDÓW

GDZIE SPRAWDZIĆ AKTUALNE GODZINY WYJAZDU?

Aby sprawdzić aktualne godziny wyjazdu prosimy o wybranie wycieczki z menu po lewej stronie. Aktualne rozkłądy są dostępne na 3 dni przed wycieczką.

JAK MOGĘ SPRAWDZIĆ GDZIE ZLOKALIZOWANE JEST MIEJSCE WYJAZDU?

Aby sprawdzić lokalizację miejsca wyjazdu prosimy o wybranie z menu pozycji Miejsca wyjazdów, i następnie miasta z którego realizowany jest wyjazd.

TELEFON ALARMOWY W TRAKCIE WYJAZDÓW

Numerem alarmowym jest 728 939 277 i jest on uruchamiany TYLKO I WYŁĄCZNIE na 2h przed odjazdami autokarów oraz połączeń antenowych i czynny jest do momentu aż autokary wyjadą ze wszystkich miejscowości. Pod podanym numerem mozna uzyskać tylko i wyłącznie informacje dotyczące ewentualnych opóźnień na trasie oraz miejsc wyjazdowych. W dniach, w których nie są realizowane wyjazdy telefon jest nieczynny. Wszystkie inne informacje można uzyskać dzwoniąc do BP ABDAR w godzinach pracy biura.

PROSIMY O PRZYBYCIE NA MIEJSCE ZBIÓRKI:

  • 15 minut przy wyjazdach z Warszawy, Krakowa i Katowic oraz wszystkich połączeń antenowych realizowanych autobusami rejsowymi / pociągami.
  • 10 minut z pozostałych miejscowości oraz połączeń antenowych realizowanych autami osobowymi / VANAMI

WYJAZDY Z KRAKOWA Z DWORCA AUTOBUSOWEGO

Zbiórki na dworcu autobusowym w Krakowie są na stanowisku G11 (Górna Płyta). Autokary wjeżdzające na dworzec zajmują wolne stanowiska, które wskaże Państwu pracownik biura. Na dworzec autobusowy prosimy stawić się 15 min przed wyjazdem autokaru.
UWAGA!!! W przypadku dużej ilości autokarów odjeżdzających w tym samym momencie z dworca, z uwagi na ograniczenia wyjazdy mogą być opóźnione o ok 15 min. Prosimy o sprawdzenie w aktualnych godzinach wyjazdu o której godzinie wyjeżdzać będzie Państwa autokar. 

Plan dworca MDA

WYJAZDY REALIZOWANE POŁĄCZENIAMI ANTENOWYMI

W przypadku połączenia antenowego realizowanego autobusami rejsowymi / pociągami prosimy o upewnienie się czy otrzymali Państwo na adres email bilety na przejazd. Na miejscu wyjazdu nalezy stawić się na 15 min przed odjazdem połączenia, i okazać kierowcy / konduktorowi wydrukwany bilet.
W przypadku połączeń antenowych realizowanych autem osobowym / vanem / busem / autokarem należy stawić się na miejscu zbiórki 10-15 min wcześniej. Telefon do kierowcy jest podany na aktualnym rozkładzie jazdy.

DODATKOWE INFORMACJE

Autokary czekają tylko i wyłącznie w momencie opóźnień połączeń antenowych. W przypadku osób nie korzystających z połączenia antenowego autokary czekają max. 15 min.
W związku z określonym możliwym czasem postoju na Dworcu autobusowym w Krakowie w sytuacji alarmowej autokary mogą czekać na stacji benzynowej na al. 29 listopada/Prandoty.

Tel.: +48 728 939 279biuro@abdar.pl