Wycieczki firmowe

powrót

Bez wątpienia warto organizować wycieczki firmowe, ponieważ w ten sposób zacieśniamy więzi między pracownikami i lepiej ich ze sobą integrujemy. Zgrany zespół efektywniej wykonuje swoje obowiązki i potrafi doskonale współpracować, dlatego ma to bezpośrednie przełożenie na funkcjonowanie przedsiębiorstwa.

W naszej ofercie można znaleźć liczne wycieczki dla firm o bardzo zróżnicowanych programach. Mogą one obejmować zwiedzanie zarówno różnych zakątków Polski, jak i wielu innych krajów, takich jak np. Włochy, Chorwacja, Czechy, Grecja, Argentyna czy Izrael. Niektóre z propozycji są tematyczne, np. Noc Muzeów w Dreźnie, znojemskie winobranie lub szlak renesansu. Nie wszystkie nasze wyjazdy dla firm odbywają się wiosną lub latem – przygotowaliśmy także np. wycieczki świąteczne z kuligiem.

Integracja

Integracja kadry poprawia zdolność pracy w grupie i pomaga stworzyć przyjazną atmosferę, dzięki czemu firma może działać lepiej. Zapraszamy więc na nasze wyjazdy skupione właśnie wokół tego celu.

Konferencje

Poza wycieczkami typowo turystycznymi, możemy zorganizować również wyjazd na konferencję, zapewniając wszystkim uczestnikom pełen komfort. Dzięki takim wydarzeniom, pracownicy mogą się rozwijać i zdobywać nową wiedzę.

Wycieczki tematyczne

Ciekawą propozycję stanowią z pewnością wycieczki tematyczne, których program skupia się według określonego motywu przewodniego. Może to być np. zwiedzanie zamków Dolnego Śląska lub czeskich browarów.

Objazdowe po Polsce

Zapraszamy Państwa na wycieczki pozwalające odkryć piękno naszej ojczyzny. Możemy udać się np. na Warmię i Mazury, Pomorze, Dolny Śląsk lub w Bieszczady.

Objazdowe po Europie

W naszej ofercie mieszczą się zarówno lotnicze, jak i autokarowe podróże po Europie. Do wyboru jest na przykład wyprawa nad jeziora alpejskie, do antycznej Kolchidy lub na słoneczną Sycylię.

Egzotyka

Wywierającymi największe wrażenie wycieczkami firmowymi są z pewnością wyprawy w egzotyczne strony świata. Z nami mogą Państwo odwiedzić tak odległe zakątki, jak Chile, Argentyna czy Zjednoczone Emiraty Arabskie.

Wczasy

Poza intensywnymi wycieczkami dla firm, obejmującymi odwiedzanie wielu miejsc, oferujemy również wczasy, podczas których przede wszystkim chodzi o relaks i plażowanie.

Pielgrzymki

Jeśli Państwa pracownicy są osobami religijnymi, proponujemy jedną z naszych pasjonujących pielgrzymek. Może to być wyjazd skupiający się tylko na zwiedzaniu Izraela lub też wariant wzbogacony dodatkowo o Jordanię.

Zima

Nasza oferta to nie tylko wakacyjne wyjazdy dla firm, ale również organizacja niezapomnianych spotkań wigilijnych. Można na przykład udać się do Ojcowa i wziąć udział w kuligu, a następnie w świątecznej kolacji.

Tel.: +48 728 939 279biuro@abdar.pl