• 1. Wybór oferty
  • 2. Wybór terminu
  • 3. Dane osobowe
  • 4. Rezerwacja
  • 5. Potwierdzenie
Jeziora Alpejskie
Salzburg/Austria
Termin:13.08 - 16.08.2020
Cena od:749 PLN / OSOBA
Kategoria:**/***
Transport:Autokar
TerminDniTransportWyżywienieCena
13.08 - 16.08.20204 dniAutokar śniadania stoprezerwuj
17.09 - 20.09.20204 dniAutokar śniadania 749 PLNrezerwuj
Program:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1:
Wyjazd z poszczególnych miast wg rozkładu jazdy, nocny przejazd przez Czechy i Ausrtię.

DZIEŃ 2:
Przyjazd do SALZBURGA, spacer po mieście - ogród i pałac biskupi Mirabell, Getreidegasse – najstarsza i jedna z najpiękniejszych ulic miasta, Dom Mozarta, Residentzplatz, pomnik Mozarta, wjazd kolejką na wzgórze, gdzie znajduje się twierdza Hohensalzburg – panorama miasta i alpejskich szczytów. Przejazd do hotelu w okolicy, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 3:
Śniadanie, przejazd do HALLSTATT, spacer pięknymi uliczkami miasta, zwiedzanie Pfarrkirche z gotyckimi freskami oraz wizyta w Kaplicy Czaszek. Przejazd do BAD ISCHL – zwiedzanie Kaiservilla - letniej rezydencji cesarza Franciszka Józefa, spacer po miasteczku. Przejazd do ST. WOLFGANG, słynnej miejscowości pielgrzymkowej. Zwiedzanie - kościół pielgrzymi z przepięknym ołtarzem Pachera, XVI–wieczna fontanna, urokliwa starówka. Czas wolny nad jeziorem Wolfgangsee. Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 4:
Śniadanie, wykwaterowanie, Po drodze zatrzymamy się w GMUNDEN nad J. Traun - spacer po miasteczku, które jest prawdziwą alpejską perełką oraz rejs statkiem po jeziorze. Wyjazd powrotny w godzinach popołudniowych, przyjazd do Krakowa w godzinach późnowieczornych. Powroty do miast realizowanych antenkami w godzinach nocnych / porannych dnia 5. Godzina powrotu może ulec zmianie ze względu na sytuację drogową.

TERMINY WYCIECZKI:
30.04-03.05.2020, 11-14.06.2020, 13-16.08.2020, 17-20.09.2020

WAŻNE INFORMACJE:
1. Do poruszania się po krajach należących do UE potrzebny jest dokument podróży - dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o paszporcie dla dzieci. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.
2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.
3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.
4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.
5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

Zakwaterowanie:

Hotele lub pensjonaty **/*** standartu turystycznego.
Cena podstawowa zawiera zakwaterowanie w pokoju 2-3 osobowym. Przy rezerwacji dla dwóch osób automatycznie zostaje przydzielony pokój 2-osobowy. W przypadku rezerwacji dla 3 osób zostaje przydzielony pokój 3-osobowy lub pokój 2-osobowy z dostawką (w zależności od dostępności pokoji w danym obiekcie).
Osoby podróżujące samotnie mają do wyboru 2 opcję - w cenie podstawowej dokwaterowanie do pokoju 2 lub 3 osobowego z uczestnikami tej samej płci lub dopłatę do pokoju 1-osobowego - taka opcję należy zaznaczyć w formularzu rezerwacyjnym.

Cena zawiera:

W ramach ceny zawarte są:
- Przejazd autokarem lub busem klasy turystycznej;
- Program turystyczny;
- 2 noclegi (na trasie przejazdu) ze śniadaniami w hotelach lub pensjonatach **/*** wg. standaryzacji krajów pobytu;
- opiekę pilota-przewodnika
- Ubezpieczenie Signal Iduna Bezpieczne podróże Wariant podstawowy - Koszty leczenia 10 000 EUR, Następstwa nieszczęśliwych wypadków 15 000 PLN, Ubezpieczenie bagażu 1 000 PLN
- VAT
- Gwarancję niezmienności ceny
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny /10zł/

Cena nie zawiera:

Dodatkowe opłaty związane z realizacją programu /ceny za jedna osobę/:
- Obligatoryjne opłaty związane z realizacją programu - 70 EUR
- Opłata za system tour guide (obowiązkowa) - 25 zł

Dodatkowe opcje i ubezpieczenia możliwe do dokupienia /ceny za jedna osobę/:
- Dopłata do pokoju 1-osobowego - 200 zł
- Dopłaty do wyjazdów antenowych z poszczególnych miejscowości
- Gwarancja miejsc z przodu /rzędy 2-4 - 50 zł/ lub z tyłu /ostatni i przedostatni rząd - 30 zł/
- Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 4,55% od wartości rezerwacji
- Ubezpieczenie choroby przewlekłe - 5,94zł/osoba/dzień

Więcej szczegółów na temat dodatkowych ubezpieczeń

Przy wybraniu powyższych opcji pojawią się one na umowie w tabelce ze świadczeniami.

Pozostałe wydatki:
Wszystkie dodatkowe świadczenia, niewymienione w ofercie i dodatkowe opłaty są płatne indywidualnie (np. minibar hotelowy, basen hotelowy i inne dodatkowe usługi świadczone przez hotel, dodatkowe wstępy realizowane indywidualnie w trakcie czasu wolnego).
MiastoMiejsceDopłata w jedną stronęGodz.
Tel.: +48 728 939 279biuro@abdar.pl