• 1. Wybór oferty
  • 2. Wybór terminu
  • 3. Dane osobowe
  • 4. Rezerwacja
  • 5. Potwierdzenie
/
Termin: -
Cena od:
PLN / OSOBA

Brak oferty spelniajacej podane kryteria!

Program:

Świnoujście to miejscowość położona pośród 44 wysp, a najpiękniejszą z nich jest Wyspa Uznam, gdzie znajduje się cześć uzdrowiskowa miasta. Dzięki złożom borowin, solanek, łagodnemu nadmorskiemu klimatowi od lat stanowi cenione przez kuracjuszy i wczasowiczów miejsce. Do uzdrowiska przez cały rok zjeżdżają goście z Polski, Niemiec i innych krajów. Dziesięciokilometrowa, piaszczysta plaża została uznana przez użytkowników portalu onet.pl za najpiękniejszą w Polsce. Świnoujście zadbało również o miejsca do aktywnego wypoczynku, oddając do dyspozycji liczne ścieżki rowerowe, trasy biegowe; można uprawiać sporty wodne. Nie brakuje tu atrakcji turystycznych i historycznych - w dawnym Ratuszu znajduje się Muzeum Rybołówstwa, wojskowe tradycje miasta przypominają liczne Forty czy Podziemne Miasto.  Świadkami historii są obiekty sakralne - Gotycki Kościół z XV w.  na wyspie Karsibór, wieża garnizonowego kościoła luterańskiego oraz zabytkowe budowle z XIX wieku, w tym Łazienki cesarza Fryderyka i Park Zdrojowy założony w 1826 roku.

Zakwaterowanie:

HOTEL NAT *** ŚWINOUJŚCIE:
Hotel pięknie położony w malowniczej części Dzielnicy Nadmorskiej, 100 m od Promenady i 150 m od plaży. Obiekt z wieloletnią tradycją i doświadczeniem w prowadzeniu działalności leczniczej i hotelowej. Oferuje szeroką gamę zabiegów leczniczych oraz możliwość korzystania z kompleksu basenowego, sauny, jacuzzi, sali gimnastycznej z mini siłownią. Ośrodek polecany dla gości indywidualnych na wczasy profilaktyczno-lecznicze, rodzinne wczasy rekreacyjne, pobyty grupowe, weekendowe i relaksacyjne. Ponadto istnieje możliwość zorganizowania bankietów, imprez okolicznościowych, konferencji i szkoleń. Ośrodek w pełni przystosowany dla potrzeb osób niepełnosprawnych.

Pokoje:
Ośrodek posiada 226 miejsc noclegowych. Pokoje 1-, 2-, 3- osobowe. Większość pokoi posiada balkon. Pokoje wyposażone są w TV, telefon oraz lodówki. W większości pokoi sejfy. W kilku pokojach 2-osobowych istnieje możliwość wspólnego spania. Czajniki bezprzewodowe znajdują się w wyznaczonych miejscach na korytarzach.

Wyżywienie:
7 śniadań + 6 obiadów (do wyboru mięsny lub wegetariański) + 7 kolacji. Posiłki serwowane.
Sposób wydawania posiłków może różnić się w zależności od terminu pobytu. Posiłki podawane będą zgodnie z ustalonymi  i zmieniającymi się zasadami bezpieczeństwa oraz wytycznymi dla funkcjonowania restauracji w obiekcie.

Uwagi:
Informujemy, że w pobliżu Hotelu***NAT Świnoujście (Rybniczanka) wykonywane są przez podmioty trzecie roboty budowlane. Za wykonywane roboty budowlane oraz utrudnienia z tym związane, nie ponosimy odpowiedzialności.  

Świadczenia:

Do dyspozycji gości:
baza zabiegowa dodatkowo płatna (galwanizacja, diadynamik, jonofereza, terapuls, diatermia, pole magnetyczne, sauna sucha, sauna parowa, lampa sollux, masaż podwodny, masaż wirowy, masaż podciśnieniowy, masaż wibracyjny, masaż klasyczny, laser, inhalacje, solanka, kąpiel kwasowęglowa, kąpiel perełkowa, kąpiel galwaniczna, borowina, parafina, prądy interferencyjne, krioterapia, ultradźwięki, akupresura stóp)
basen
kawiarnia
restauracja
jadalnia
fryzjer
salon kosmetyczny NOWOŚĆ !
sauna (płatna 12zł/0,5h)
jacuzzi
sala gimnastyczna z mini siłownią
bilard
tenis stołowy
biblioteka
kije do Nordic Walking
rowery (odpłatnie - 5zł/h lub 25zł/dzień)
sala konferencyjna (do 200 osób)
winda
WiFi
Wieczorki taneczne

Cena zawiera:

W cenie podstawowej zawarte są:

- 7 noclegów w hotelu NAT Świnoujście
- 7 śniadań i 7 kolacji, 6 obiadów
- Ubezpieczenie NNW

Cena nie zawiera:

Dodatkowe opłaty na miejscu:
- Zabiegi oraz atrakcje dostępne na terenie hotelu

Dodatkowe opcje i ubezpieczenia możliwe do dokupienia:
- Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 4,55% od wartości rezerwacji
- Ubezpieczenie choroby przewlekłe - 5,94zł/osoba/dzień
- Zabiegi lecznicze oraz SPA wg. oferty dodatkowej

Więcej szczegółów na temat dodatkowych ubezpieczeń

Przy wybraniu powyższych opcji pojawią się one na umowie w tabelce ze świadczeniami.

Pozostałe wydatki:
Wszystkie dodatkowe świadczenia, niewymienione w ofercie i dodatkowe opłaty są płatne indywidualnie (np. minibar hotelowy, i inne dodatkowe usługi świadczone przez hotel, dodatkowe wstępy realizowane indywidualnie w trakcie czasu wolnego).
MiastoMiejsceDopłata w jedną stronęGodz.
Tel.: +48 728 939 279biuro@abdar.pl