• 1. Wybór oferty
  • 2. Wybór terminu
  • 3. Dane osobowe
  • 4. Rezerwacja
  • 5. Potwierdzenie
Podlasie
Białystok/Polska
Termin:18.09 - 20.09.2020
Cena od:599 PLN / OSOBA
Transport:Autokar
TerminDniTransportWyżywienieCena
18.09 - 20.09.20203 dniAutokar śniadania 599 PLNrezerwuj
Program:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1:
Wyjazd z wg. rozkładu jazdy, przejazd do TYKOCINA, gdzie zobaczymy zamek królewski  z XV wieku zbudowany dla króla Zygmunta Augusta położony na prawym brzegu rzeki Narwi. Zwiedzanie wnetrz zamku. Przejazd do BIAŁEGOSTOKU, zwiedzanie miasta - Brama Wielka "Gryf", pałac Branickich, park planty, cerkiew św. Mikołaja, rynek Kościuszki, Cekhauz, bazylika archiktedralna Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Przejazd na nocleg, zakwaterowanie.

DZIEŃ 2:
Śniadanie, przejazd do KRUSZYNIAN - wioski zamieszkanej przez mniejszość tatarską, która w XVII w. została sprowadzona przez króla Jana III Sobieskiego. Zwiedzimy pierwszy w polsce meczet oraz muzułmański cmentarz - mizar. Przejazd do SUPRAŚLA - barwnego miasteczka w centrum puszczy Knyszyńskiej, znanego najbardziej z interaktywnego zbioru ikon w oprawie świetlnej i dźwiękowej. wnętrza są zorganizowane w stylu np. pustelniczej pieczary, cerkwi lub chaty wiejskiej z domowym ołtarzykiem. historię męskiego klasztoru obrazują xvi – wieczne freski zachowane z ruin cerkwi p.w. zwiastowania nmp w supraślu – wszystko to pozwala poczuć atmosferę i zrozumieć rolę ikony w prawosławiu. Przejazd do AUGUSTOWA - rejs po kanale Augustowskim. Powrót do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 3:
Śniadanie, przejazd do BIAŁOWIEŻY - zwiedzanie rezerwatu pokazowego Żubrów. Powrót do Krakowa w godzinach późnowieczornych. Powrót do miejscowości realizowanych antenkami w godzinach późnowieczornych / nocnych dnia 4.

TERMINY WYCIECZKI:
01-03.05.2020, 11-13.06.2020, 17-19.07.2020, 14-16.08.2020, 18-20.09.2020

WAŻNE INFORMACJE:
1. Do poruszania się po Polsce potrzebny jest dokument podróży - dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o dokumencie dla dzieci. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.
2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.
3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.
4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.
5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

Zakwaterowanie:

Hotele lub pensjonaty **/*** standartu turystycznego.
Cena podstawowa zawiera zakwaterowanie w pokoju 2-3 osobowym. Przy rezerwacji dla dwóch osób automatycznie zostaje przydzielony pokój 2-osobowy. W przypadku rezerwacji dla 3 osób zostaje przydzielony pokój 3-osobowy lub pokój 2-osobowy z dostawką (w zależności od dostępności pokoji w danym obiekcie).
Osoby podróżujące samotnie mają do wyboru 2 opcję - w cenie podstawowej dokwaterowanie do pokoju 2 lub 3 osobowego z uczestnikami tej samej płci lub dopłatę do pokoju 1-osobowego - taka opcję należy zaznaczyć w formularzu rezerwacyjnym.

Cena zawiera:

W ramach ceny zawarte są:
- Przejazd autokarem lub busem klasy turystycznej;
- Program turystyczny;
- 2 noclegi (na trasie przejazdu) ze śniadaniami w hotelach lub pensjonatach **/*** wg. standaryzacji krajów pobytu;
- Opiekę pilota-przewodnika;
- Ubezpieczenie Signal Iduna Bezpieczne podróże Wariant Polska - Następstwa nieszczęśliwych wypadków 15 000 PLN;
- Turystyczny fundusz gwarancyjny
- VAT
- Gwarancję niezmienności ceny

Cena nie zawiera:

Dodatkowe opłaty związane z realizacją programu:
- Obligatoryjne koszty związane z realizacją programu (Bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy, opłaty lokalne) - 145 zł
- Opłata za system tour guide (obowiązkowa) - 25 zł

Dodatkowe opcje i ubezpieczenia możliwe do dokupienia:
- Dopłata do pokoju 1-osobowego - 150 zł
- Przednocleg w Krakowie - pokój 1os - 140 zł, pokój 2os - 160 zł, pokój 3os - 230 zł
- Dopłaty do wyjazdów antenowych z poszczególnych miejscowości
- Gwarancja miejsc z przodu /rzędy 2-4 - 50 zł/ lub z tyłu /ostatni i przedostatni rząd - 30 zł/
- Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 4,55% od wartości rezerwacji
- Ubezpieczenie choroby przewlekłe - 5,94zł/osoba/dzień

Więcej szczegółów na temat dodatkowych ubezpieczeń

Przy wybraniu powyższych opcji pojawią się one na umowie w tabelce ze świadczeniami.

Pozostałe wydatki:
Wszystkie dodatkowe świadczenia, niewymienione w ofercie i dodatkowe opłaty są płatne indywidualnie (np. minibar hotelowy, basen hotelowy i inne dodatkowe usługi świadczone przez hotel, dodatkowe wstępy realizowane indywidualnie w trakcie czasu wolnego).
MiastoMiejsceDopłata w jedną stronęGodz.
Tel.: +48 728 939 279biuro@abdar.pl