• 1. Wybór oferty
  • 2. Wybór terminu
  • 3. Dane osobowe
  • 4. Rezerwacja
  • 5. Potwierdzenie
/
Termin: -
Cena od:
PLN / OSOBA

Brak oferty spelniajacej podane kryteria!

Program:

RAMOWY PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1:
Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, przejazd przez Słowację w kierunku Węgier. Przyjazd do miejscowości SAROSPATAK, spacer po miasteczku słynącym z renesansowego zamku Rákóczego, gotyckiego kościoła św. Elżbiety oraz kolegium Kalwińskiego. Przejazd do TOKAJU, spacer po mieście - pałac Rákóczi-Dessewffy, będący dawną siedzibą wielkiego wodza, a także wzniesiony w stylu barokowym miejski Ratusz. Przy głównym placu Tokaju mieszczą się piwnice Rákoczy'ego, w których leżakowało wino z winnic należących do najznamienitszych postaci węgierskiej historii, a w których dziś mieści się niewielkie muzeum i sklep. Możliwość degustacji oraz zakupu wina. Przejazd do hotelu, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 2:
Śniadanie, przejazd do DEBRECZYNA - drugiego co do wielkości miasta Węgier słynące z produkcji pierników. Spacer po ulicy Targowej - siedziba władz komitatu, Wielki Zbór, Mały Zbór Kalwiński, historyczny hotel Aranybika, dom Killerów. Przejazd do EGERU, spacer po mieście - klasycystyczna Bazylika, barokowy budynek liceum, Pałac Arcybiskupi, Plac Dobó z kościołem Braci Mniejszych oraz ratusz miejski, zamek-twierdza Dobó, minaret. Zakwaterowanie w hotelu. Wizyta w Dolinie Pięknej Pani znanej wszystkim miłośnikom węgierskich win z regionu Eger. Jej główną atrakcją jest szczególna mnogość winiarni i lokali, w których dokonać można degustacji wszystkich dostępnych miejscowych rodzajów trunku. Możliwość dokupienia degustacji wina.

DZIEŃ 3:
Śniadanie, przejazd w kierunku Miszkolca, po drodze odwiedzimy LILLAFURED - jedno z najpiękniejszych i najbardziej znanych uzdrowisk na Węgrzech. Leży u zbiegu dwóch dolin - doliny Garadna i doliny Szinva, na brzegu górskiego jeziora Hámori. Głównym znakiem rozpoznawczym uzdrowiska jest baśniowy hotel. Jego bryła przypomina bajkowy pałac, którego zgrabne wieżyczki wyłaniają się z ciemnych koron drzew i których biel kontrastuje z ciemnymi zboczami gór. Hotel otacza rozległy park oddzielony od sztucznego jeziora jedynie drogą prowadzącą do Miszkolca. Przejazd do MISZKOLCA do najpiękniejszych na Węgrzech basenów termalnych – wykutych w skałach Łaźni Jaskiniowych. Czas wolny na kąpiel. Wyjazd powrotny w godzinach popołudniowych, przyjazd do Krakowa w godzinach późnowieczornych. Powroty do miast realizowanych antenkami w godzinach nocnych / porannych dnia 4.

TERMINY WYCIECZKI:
01-03.05.2020, 11-13.06.2020, 14-16.08.2020, 18-20.09.2020

WAŻNE INFORMACJE: 

1. Do poruszania się po krajach należących do UE potrzebny jest dokument podróży - dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o paszporcie dla dzieci. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.
2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.
3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.
4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.
5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

Zakwaterowanie:

Hotele lub pensjonaty **/*** standartu turystycznego.
Cena podstawowa zawiera zakwaterowanie w pokoju 2-3 osobowym. Przy rezerwacji dla dwóch osób automatycznie zostaje przydzielony pokój 2-osobowy. W przypadku rezerwacji dla 3 osób zostaje przydzielony pokój 3-osobowy lub pokój 2-osobowy z dostawką (w zależności od dostępności pokoji w danym obiekcie).
Osoby podróżujące samotnie mają do wyboru 2 opcję - w cenie podstawowej dokwaterowanie do pokoju 2 lub 3 osobowego z uczestnikami tej samej płci lub dopłatę do pokoju 1-osobowego - taka opcję należy zaznaczyć w formularzu rezerwayjnym.

Cena zawiera:

W ramach ceny zawarte są:
- Przejazd autokarem lub busem;
- 2 noclegi (na trasie przejazdu) ze śniadaniami w hotelach lub pensjonatach **/*** wg. standaryzacji krajów pobytu
- opiekę pilota-przewodnika;
- Ubezpieczenie Signal Iduna Bezpieczne podróże Wariant podstawowy - Koszty leczenia 10 000 EUR, Następstwa nieszczęśliwych wypadków 15 000 PLN, Ubezpieczenie bagażu 1 000 PLN
- VAT - Gwarancję niezmienności ceny
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny /10zł/


ABDAR COMFORT:
- Darmowy poczęstunek, kawa lub herbata lub butelka wody w trakcie przejazdu do Węgier;
- Prasa na pokładzie autokaru;
- Degustacje regionalnych produktów w trakcie wycieczki;

Cena nie zawiera:

Dodatkowe opłaty związane z realizacją programu /ceny za jedną osobę/:
- Obligatoryjny pakiet zwiedzania Comfort (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, baseny termalne) - 10000 HUF
- Opłata za system tour guide (obowiązkowa) - 25 zł

Dodatkowe opcje i ubezpieczenia możliwe do dokupienia /ceny za jedną osobę/:
- Dopłata do pokoju 1-osobowego - 150 zł
- Dopłata do degustacji wina dnia 2 - 40 zł
- Przednocleg w Krakowie - pokój 1os - 140 zł, pokój 2os - 160 zł, pokój 3os - 230 zł
- Dopłaty do wyjazdów antenowych z poszczególnych miejscowości
- Gwarancja miejsc z przodu /rzędy 2-4 - 50 zł/ lub z tyłu /ostatni i przedostatni rząd - 30 zł/
- Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 4,55% od wartości rezerwacji
- Ubezpieczenie choroby przewlekłe - 5,94zł/osoba/dzień

Więcej szczegółów na temat dodatkowych ubezpieczeń

Przy wybraniu powyższych opcji pojawią się one na umowie w tabelce ze świadczeniami.

Pozostałe wydatki:
szystkie dodatkowe świadczenia, niewymienione w ofercie i dodatkowe opłaty są płatne indywidualnie (np. minibar hotelowy, basen hotelowy i inne dodatkowe usługi świadczone przez hotel, dodatkowe wstępy realizowane indywidualnie w trakcie czasu wolnego).
MiastoMiejsceDopłata w jedną stronęGodz.
Tel.: +48 728 939 279biuro@abdar.pl