• 1. Wybór oferty
  • 2. Wybór terminu
  • 3. Dane osobowe
  • 4. Rezerwacja
  • 5. Potwierdzenie
/
Termin: -
Cena od:
PLN / OSOBA

Brak oferty spelniajacej podane kryteria!

Program:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1
Wyjazd z poszczególnych miast wg rozkładu jazdy, nocny przejazd przez Czechy i Ausrtię.

DZIEŃ 2
Przyjazd do STUBENBERG AM SEE gdzie zobaczymy wtopiony w alpejski krajobraz zamek Herberstein będący połączeniem architektury gotyku, renesansu i baroku. Zwiedzanie wnętrz zamku oraz przypałacowych ogrodów. Degustacja lokalnych win. Przejazd do stolicy regionu - miasta GRAZ. Graz przez wielu nazywany jest nietypowym miastem Austriackim ze względu na południowy wygląd, pasujący bardziej do włoskich miast. Zwiedzanie rozpoczniemy od starego miasta które jest wpisanego na listę UNESCO - gotycka katedra świętego Idziego z mauzoleum Ferdynanda II, Kościół Najświętszej Krwi, Landhaus, Wieża zegarowa, ratusz, Kościół Matki Bożej Nieustającej Pomocy, arsenał, ruiny zamku Schlossberg z 2 zachowanymi wieżami. Przejazd do barokowego pałacu Eggenberg, gdzie zobaczymy wnętrza pałacowe oraz ogrody. Przejazd do hotelu w okolicy, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 3
Śniadanie, zwiedzanie rozpoczniemy od LURGROTTE - największej jaskini na terenie Austrii (w środku panuje temperatura 10 stopnii - prosimy o zabranie cieplejszych ubrań). Przejazd do BRUCK AM DER MUR, spacer po mieście gdzie zobaczymy m.in gotycki budynek Kornmesserhaus. Przejazd nad GRUNNER SEE - jezioro słynące z przeźroczystej i szmaragdowej wody. Chwila czasu wolnego nad jeziorem. Przejazd do hotelu na nocleg.

DZIEŃ 4
Śniadanie, wykwaterowanie, przejazd do MARIAZELL - położonej wśród Alp miejscowości będącej narodowym sanktuarium Austrii. Zwiedzanie bazyliki z słynącej z bogatego wystroju wnętrz oraz cudownej drewnianej figurki Matki Boskiej. Wyjazd powrotny w godzinach popołudniowych, przyjazd do Krakowa w godzinach późnowieczornych. Powroty do miast realizowanych antenkami w godzinach nocnych / porannych dnia 5. Godzina powrotu może ulec zmianie ze względu na sytuację drogową.

TERMINY WYCIECZKI:
30.04-03.05.2020, 11-14.06.2020, 13-16.08.2020, 17-20.09.2020

WAŻNE INFORMACJE:
1. Do poruszania się po krajach należących do UE potrzebny jest dokument podróży - dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o paszporcie dla dzieci. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.
2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.
3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.
4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.
5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

Zakwaterowanie:

Hotele lub pensjonaty **/*** standartu turystycznego.
Cena podstawowa zawiera zakwaterowanie w pokoju 2-3 osobowym. Przy rezerwacji dla dwóch osób automatycznie zostaje przydzielony pokój 2-osobowy. W przypadku rezerwacji dla 3 osób zostaje przydzielony pokój 3-osobowy lub pokój 2-osobowy z dostawką (w zależności od dostępności pokoji w danym obiekcie).
Osoby podróżujące samotnie mają do wyboru 2 opcję - w cenie podstawowej dokwaterowanie do pokoju 2 lub 3 osobowego z uczestnikami tej samej płci lub dopłatę do pokoju 1-osobowego - taka opcję należy zaznaczyć w formularzu rezerwacyjnym.

Cena zawiera:

W ramach ceny zawarte są:
- Przejazd autokarem lub busem klasy turystycznej;
- Program turystyczny;
- 2 noclegi (na trasie przejazdu) ze śniadaniami w hotelach lub pensjonatach **/*** wg. standaryzacji krajów pobytu
- opiekę pilota-przewodnika
- Ubezpieczenie Signal Iduna Bezpieczne podróże Wariant podstawowy - Koszty leczenia 10 000 EUR, Następstwa nieszczęśliwych wypadków 15 000 PLN, Ubezpieczenie bagażu 1 000 PLN
- VAT
- Gwarancję niezmienności ceny
- Turystyczny Fundusz Gwarancyjny /10zł/

Cena nie zawiera:

Dodatkowe opłaty związane z realizacją programu /ceny za jedna osobę/:
- Obligatoryjne opłaty związane z realizacją programu (opłaty miejsowe, przewodnicy miejscy, bilety wstepu) - 70 EUR
- Opłata za system tour guide (obowiązkowa) - 25 zł

Dodatkowe opcje i ubezpieczenia możliwe do dokupienia /ceny za jedna osobę/:
- Dopłata do pokoju 1-osobowego - 200 zł
- Dopłaty do wyjazdów antenowych z poszczególnych miejscowości
- Gwarancja miejsc z przodu /rzędy 2-4 - 50 zł/ lub z tyłu /ostatni i przedostatni rząd - 30 zł/
- Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 4,55% od wartości rezerwacji
- Ubezpieczenie choroby przewlekłe - 5,94zł/osoba/dzień

Więcej szczegółów na temat dodatkowych ubezpieczeń

Przy wybraniu powyższych opcji pojawią się one na umowie w tabelce ze świadczeniami.

Pozostałe wydatki:
Wszystkie dodatkowe świadczenia, niewymienione w ofercie i dodatkowe opłaty są płatne indywidualnie (np. minibar hotelowy, basen hotelowy i inne dodatkowe usługi świadczone przez hotel, dodatkowe wstępy realizowane indywidualnie w trakcie czasu wolnego).
MiastoMiejsceDopłata w jedną stronęGodz.
Tel.: +48 728 939 279biuro@abdar.pl