• 1. Wybór oferty
  • 2. Wybór terminu
  • 3. Dane osobowe
  • 4. Rezerwacja
  • 5. Potwierdzenie
/
Termin: -
Cena od:
PLN / OSOBA

Brak oferty spelniajacej podane kryteria!

Program:

MIEJSCOWOŚĆ:

Truskawiec to światowej sławy uzdrowisko położone ok 100 km od Lwowa. Do przyjazdu zachęcają kryształowo czyste powietrze oraz ciepły, umiarkowany klimat o krótkiej łagodnej zimie i wiośnie, ciepłym lecie i długiej złotej jesieni oraz woda mineralna o wyjątkowym składzie zwana „Naftusią”. Picie tej wody sprzyja wyprowadzaniu drobnych kamieni z nerek, woreczka żółciowego, dróg moczowych i płciowych, normalizuje przemianę materii, chroni i odnawia komórki wątrobowe, posiada właściwości moczopędne, żółciopędne, usuwa procesy zapalne w nerkach, drogach moczowych, wątrobie, jelitach. Ponad to w Truskawcu leczone są m.in choroby dwunastnicy, jelit, żołądka, drogi żółciowe ze skłonnością do tworzenia się kamieni żółciowych kamicę nerkową, wątroby, trzustki, nerek, choroby przewodów moczowych, układu krążenia i serca, prostaty, dolegliwości ginekologiczne żeńskich dróg, przydatków macicy i jajników, kręgosłupa, dysku, choroby dermatologiczne, skóry (np. łuszczyca różnych form), nerwy i korzonki nerwowe, żylaki, płuca, reumatyzm, schorzenia stawów, choroby gardła, oskrzeli i płuc, otyłość, cukrzyca, wyczerpanie nerwowe, paradentoza, hemoroidy, W Truskawcu do leczenia stosowane są jako jedyne w Europie okłady z OZOKERYTU /rodzaj błota składającego się z glinki naftopochodnej i parafiny/, które pomagają na schorzenia reumatyczne i kręgosłupa.

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

DZIEŃ 1
Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, przejazd do Truskawca, zakwaterowanie. Czas wolny na odpoczynek. Kolacja

DZIEŃ 2-7
Czas wolny na odpoczynek i korzystanie z zabiegów zdrowotnych oferowanych przez hotel.

DZIEŃ 8
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną ok godz. 14-15:00 /w zalezności od godziny przyjazdu autokaru po przekroczeniu granicy/. Powrót do Krakowa w godzinach późnowieczornym lub nocnych dnia 9 (w zależności od granicy Polsko-Ukraińskiej). Powrót do miejscowości realizowanych antenkami w godzinach nocnych lub dopołudniowych dnia 9.

Przy pobytach 2 tygodniowych:

DZIEŃ 8
Śniadanie, czas wolny - dzień bez zabiegów. Obiad, kolacja.

DZIEŃ 9-14
Czas wolny na odpoczynek i korzystanie z zabiegów zdrowotnych oferowanych przez hotel.

DZIEŃ 15
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną ok godz. 14-15:00 /w zalezności od godziny przyjazdu autokaru po przekroczeniu granicy/. Powrót do Krakowa w godzinach późnowieczornym lub nocnych dnia 9/16 (w zależności od granicy Polsko-Ukraińskiej). Powrót do miejscowości realizowanych antenkami w godzinach nocnych lub dopołudniowych dnia 9/16.

Zakwaterowanie:

HOTEL LEŚNA PIEŚŃ ***

“Leśna pieśń” to nowoczesny hotel w Truskawcu, który cechuje się dobrze rozwiniętą infrastrukturą do relaksu dla całej rodziny. Sanatorium położony jest na obrzeżach uzdrowiska Truskawiec. Pokoje w hotelu są zróżnicowane - pokoje dwuosobowe standardowe ok. 28 m² jak również kilka rodzajów apartamentów o powierzchni od 25 do 60 m2, wyposażone w kuchenkę elektryczną, bar i niezbędny zestaw naczyń. Na miejscu w hotelu jest centrum medyczne “AQUA MED” wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt diagnostyczny, balneologiczny, fizjoterapeutyczny i kosmetyczny. Na miejscu pracują lekarze pierwszego kontaktu jak również specjaliści oraz pielęgniarki. W holu sanatorium znajduje się pijalnia z szerokim wyborem wód leczniczych m.in Naftusia (ma właściwości moczopędne, żółciopędne i przeciwzapalne, zmniejsza stany zapalne, ma efekt przeciwkurczowy i znieczulający, normalizuje metabolizm tłuszczowy, węglowodanowy i białkowy, zwiększa aktywność układu pokarmowego i trzustki, odnawia komórki wątroby, usuwa z organizmu toksyny, radionuklidy i utlenione produkty metabolizmu) Maria, Bronisława. Do dyspozycji gości jest także centrum fitness, sauna fińska, plac zabaw dla dzieci, sala konferencyjna. Na terenie hotelu dostępny jest plac zabaw dla dzieci oraz boisko sportowe, ścieżki zdrowia.

Wyżywienie:
Śniadania, obiady i kolacje w formie szwedzkiego stołu.

Pokoje typu standart:
Dwuosobowy pokój o powierzchni 25-28m2 zawiera: przedpokój, sypialnię, łazienkę z prysznicem z zestawem kosmetyków i suszarką do włosów, ręczniki, lodówkę, czajnik elektryczny, zestaw naczyń, szerokie łóżko małżeńskie lub 2 oddzielne łóżka, klimatyzację, 32 - calowy telewizor z dostępem do kanałów telewizji kablowej, telefon, sejf.

Pakiet ALL SPA zawiera:
Zakwaterowanie 7 lub 14 noclegów, trzyrazowe wyżywienie w restauracji  („Szwedzki stół”), podstawowa konsultacja u lekarza-terapeuty, podstawowa konsultacja u lekarza-kosmetologa, nieograniczone korzystanie z centrum „AQUA SPA” w ciągu dnia, bezpłatne korzystanie z pijalni wód mineralnych, siłowni, pokoju dziecięcego, interaktywnego pokoju, parkingu oraz WI-FI.

Świadczenia:

MOŻLIWOŚĆ ZAKUPIENIA ZABIEGÓW ZDROWOTNYCH:

Przed wyjazdem na wycieczkę prosimy skonsultować się z własnym lekarzem na temat przeciwskazań zdrowotnych. Proponujemy również zabranie od lekarza zaświadczenia o stanie zdrowia w jezyku polskim lub angielskim. Zabiegi na miejscu przepisuje lekarz podczas badania lekarskiego. Zabiegi wykonywane są w hotelowym centrum lecznicznym. Ceny na dzień 01.12.2018 podane w ukraińskich hrywniach - zabiegi do zakupienia na miejscu.

Kompleksowe leczenie dla dzieci do 6 lat
Ultradźwięk tarczycy
Badanie poziomu glukozy krwi
Profil glikemiczny
Badanie ogólne moczu
Badanie miednicy ultradźwięk
Badanie macicy (ultradźwięk)
Badanie piersi (ultradźwięk)
Badanie gruczołu krokowego (ultradźwiek)
Konsultacje kardiologa
Konsultacja lekarza ginekologa
Konsultacja lekarza endokrynologa
Konsultacja lekarza pediatry
Ponowna konsultacja kardiologa
Ponowna konsultacja urologa
Ponowna konsultacja ginekologa
Ponowna konsultacja endokrynologa
Ponowna konsultacja pediatry
Masaż medyczny (plecy)
Masaż ogólny medyczny 40 min
Masaż karku
Masaż lędźwiowy
Masaż kończyn dolnych
Masaż dziecięcy (plecy)
Masaż dziecięcy ogólny
Hydrokolonoterapia
Lewatywa (dyniowy olej)
Lewatywa (probiotyk)
Lewatywa (chlorophyllipt)
Masaż podwodny
Masaż podwodny + wir + aromaterapia
Prysznic Charcot (bicze wodne)
Elektrokardiografia
Iniekcja domięśniowa
Iniekcja dożylna
Badanie Ultrasonograficzne (wątroba, pęcherzyk żółciowy, trzustka, śledziona, nerki)
Mineralna kąpiel + masaż perełkowy
Mineralna kąpiel + aromoterapia
Masaż perełkowy
Masaż perełkowy + aromoterapia
Kąpiel wirowa stóp
Kąpiel wirowa stóp + aromoterapia
Prysznic cyrkulacyjny
Hydromagnetoterapia
Terapia amplipulsem
Terapia amplipulsem
Terapia interferencyjna
Laseroterapia
Laseroterapia nadvenna
Magnes
Terapia ultradźwiękowa
Fotoforeza – nimid żel
Fotoforeza Bishofit
Fotoforeza venotonik
Darsonwalizacja
Rura kwarcowa
UHF (leczenie ultrafioletem) terapia
Inhalacja witaminowa
Inhalacja (srebrna kropla)
Speleoterapia (Inhalacyjny Pokój solny)
Tlenoterapia singnetowa
Leczenie ozokerytem parafinoterapia
Leczenie ozokerytem z biszofitem

Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:
1. Do przekroczenia granicy Ukraińskiej wymagany jest paszport ważny na okres nie mniej niż 3 miesiące. Osoby posiadające paszporty wydane przez inne kraje niż należące do UE zobowiązane są do sprawdzenia przepisów wizowych oraz ewentualnego wyrobienia wizy. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.
2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.
3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.
4. Wyjazd zdrowotny, niedostosowany do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.
5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

Cena zawiera:

W cenie podstawowej zawarte są:

- przejazd autokarem, busem lub vanem na trasie Kraków - Truskawiec - Kraków;
- zakwaterowanie w hotelu Leśna Pieśń z 3 posiłkami dziennie;
- pakiet ALL SPA - podstawowa konsultacja u lekarza-terapeuty, podstawowa konsultacja u lekarza-kosmetologa, nieograniczone korzystanie z centrum „AQUA SPA” w ciągu dnia, bezpłatne korzystanie z pijalni wód mineralnych, siłowni, pokoju dziecięcego, interaktywnego pokoju, parkingu oraz WI-FI.
- Ubezpieczenie Signal Iduna Bezpieczne podróże Wariant podstawowy Koszty leczenia 10 000 EUR, Następstwa nieszczęśliwych wypadków 15 000 PLN, Ubezpieczenie bagażu 1 000 PLN
- Turystyczny fundusz gwarancyjny (0zł)
- VAT
- Gwarancję niezmienności ceny

Cena nie zawiera:

Obligatoryjne opłaty na miejscu:
- Opłata turystyczna - 8,35 UAH / dzień

Dodatkowe opcje i ubezpieczenia możliwe do dokupienia:
- Dopłaty do wyjazdów antenowych z poszczególnych miejscowości
- Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 4,55% od wartości rezerwacji
- Ubezpieczenie choroby przewlekłe - 5,94zł/osoba/dzień
- Zabiegi lecznicze wg. oferty.

Więcej szczegółów na temat dodatkowych ubezpieczeń

Przy wybraniu powyższych opcji pojawią się one na umowie w tabelce ze świadczeniami.

Pozostałe wydatki:
Wszystkie dodatkowe świadczenia, niewymienione w ofercie i dodatkowe opłaty są płatne indywidualnie (np. minibar hotelowy, basen hotelowy i inne dodatkowe usługi świadczone przez hotel, dodatkowe wstępy realizowane indywidualnie w trakcie czasu wolnego).
MiastoMiejsceDopłata w jedną stronęGodz.
Tel.: +48 728 939 279biuro@abdar.pl