• 1. Wybór oferty
  • 2. Wybór terminu
  • 3. Dane osobowe
  • 4. Rezerwacja
  • 5. Potwierdzenie
/
Termin: -
Cena od:
PLN / OSOBA

Brak oferty spelniajacej podane kryteria!

Program:

MIEJSCOWOŚĆ:

Truskawiec to światowej sławy uzdrowisko położone ok 100 km od Lwowa. Do przyjazdu zachęcają kryształowo czyste powietrze oraz ciepły, umiarkowany klimat o krótkiej łagodnej zimie i wiośnie, ciepłym lecie i długiej złotej jesieni oraz woda mineralna o wyjątkowym składzie zwana „Naftusią”. Picie tej wody sprzyja wyprowadzaniu drobnych kamieni z nerek, woreczka żółciowego, dróg moczowych i płciowych, normalizuje przemianę materii, chroni i odnawia komórki wątrobowe, posiada właściwości moczopędne, żółciopędne, usuwa procesy zapalne w nerkach, drogach moczowych, wątrobie, jelitach. Ponad to w Truskawcu leczone są choroby dwunastnicy, jelit, żołądka, drogi żółciowe ze skłonnością do tworzenia się kamieni żółciowych kamicę nerkową, wątroby, trzustki, nerek, choroby przewodów moczowych, układu krążenia i serca, prostaty, dolegliwości ginekologiczne żeńskich dróg, przydatków macicy i jajników, kręgosłupa, dysku, choroby dermatologiczne, skóry (np. łuszczyca różnych form), nerwy i korzonki nerwowe, żylaki, płuca, reumatyzm, schorzenia stawów, choroby gardła, oskrzeli i płuc, otyłość, cukrzyca, wyczerpanie nerwowe, paradentoza, hemoroidy, W Truskawcu do leczenia stosowane są jako jedyne w Europie okłady z OZOKERYTU /rodzaj błota składającego się z glinki naftopochodnej i parafiny/, które pomagają na schorzenia reumatyczne i kręgosłupa.

RAMOWY PROGRAM WYJAZDU:

DZIEŃ 1
Wyjazd z Polski wg. rozkładu jazdy, przejazd do Truskawca, zakwaterowanie, kolacja.

DZIEŃ 2-7
Czas wolny na odpoczynek i korzystanie z zabiegów zdrowotnych oferowanych przez hotel. 

DZIEŃ 8
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną ok godz. 14-15:00 /w zalezności od godziny przyjazdu autokaru po przekroczeniu granicy/, powrót do Krakowa w godzinach późnowieczornych. Powrót do miejscowości realizowanych antenkami w godzinach nocnych dnia 9.

Przy pobytach 2 tygodniowych:

DZIEŃ 8-14
Czas wolny na odpoczynek i korzystanie z zabiegów zdrowotnych oferowanych przez hotel.

DZIEŃ 15
Śniadanie, wykwaterowanie. Wyjazd w drogę powrotną ok godz. 14-15:00 /w zalezności od godziny przyjazdu autokaru po przekroczeniu granicy/, powrót do Krakowa w godzinach późnowieczornych. Powrót do miejscowości realizowanych antenkami w godzinach nocnych dnia 9.

Zakwaterowanie:

HOTEL DNIPRO-BESKID ** pokoje VIP

Kompleks sanatoryjno-hotelowy Dnipro-Beskid znajduje się przy wjeździe do Truskawca, tuż obok dworca autobusowego. Do głównego deptaku z pijalniami wody Naftusia ok 800-900 m. Dniepro-Beskid to obiekty o standardzie mocno ekonomicznym dla niewymagających klientów. W sanatorium Dniepro znajduje się 500 miejsc noclegowych w 3 standartach - economy, VIP i Elite oraz diagnostyka sypialnej i medyczna, jadalnia, bar, sala koncertowa, apteka, biblioteka, basen i sauna, siłownia,  i wyjątkowa niespotykana na Ukrainie pijalnia wód bezkontaktowych. Hotel Beskid posiada 400 miejsc noclegowych oraz stołówkę. Klienci z hotelu Beskid korzystają z bazy leczniczej oraz pijalni w obiekcie sanatoryjnym Dniepro. Klienci obydwu obiektów odpłatnie mogą korzystać z krytego basenu, sauny, siłowni, bilardu, gabinetu stomatologa, oraz pozostałych dodatkowych zabiegów. Na terenie sanatorium Dniepro znajduje się także kilka salonów kosmetycznych, fryzjer, apteka, kawiarnia, sala widowiskowo-koncertowa, gdzie kilka razy w tygodniu odbywają się koncerty oraz występy różnych grup artystycznych.

Wyżywienie:
3 posiłki dziennie w formie skromnego bufetu - głównie kasze oraz produkty sezonowe. Posiłki często powtarające się.

Pokoje ekonomiczne:
DNIPRO VIP - pokoje na 2 pietrze budynku głównego po generalnym remoncie /lepszy standart niż pokoje ekonomiczne w pozostałej części hotelu/. Wszystkie pokoje posiadają balkon, telewizor z płaskim ekranem, lodówkę i ręczniki. W pokojach łóżko małżeńskie lub dwa podwójne.

Świadczenia:


ZABIEGI ZAWARTE W PAKIECIE PODSTAWOWYM:
Konsultacja medyczna, ogólne badanie krwi, analiza moczu, konsultacja urologa, konsultacja ginekologa, konsultacja neurologa, masaż, aromaterapia, błoto z ozokerytem, wanny z ekstraktami ziół leczniczych.

ZABIEGI MEDYCZNE DODATKOWO PŁATNE:

Badanie krwi do badań reumatycznych, lipidogram, Czyszczenie i hydromasaż jelitowy, Reografia naczyń mózgowych, serca, wątroby, kończyn w komputerowym reografie, Leczenie osteochondrozy, Podwodny prysznic do masażu, Speleochamber, Hirudoterapia (leczenie pijawkami), Siłownia ze sprzętem do ćwiczeń „Kettler”, Kąpiele siarczkowe wodoru, Kąpiele radonowe, Wanny terpentynowe, Wanny bromowe, Wiry radonowe, Nawadnianie ginekologiczne radonem i yodobromem, Podwodny ekstrakt kręgosłupa na kompleksie „Atlanta-2”, USG tarczycy i gruczołów sutkowych, Sesje psychoterapii, Wkraplanie pęcherza, basen, sauna i siłownia.


Uwagi praktyczne:

WAŻNE INFORMACJE:
1. Do przekroczenia granicy Ukraińskiej wymagany jest paszport ważny na okres nie mniej niż 3 miesiące. Osoby posiadające paszporty wydane przez inne kraje niż należące do UE zobowiązane są do sprawdzenia przepisów wizowych oraz ewentualnego wyrobienia wizy. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.
2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocz nie informować.
3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.
4. Wyjazd zdrowotny, niedostosowany do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.
5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

Cena zawiera:

W cenie podstawowej zawarte są:

- przejazd autokarem, busem lub vanem na trasie Kraków - Truskawiec - Kraków
- Program turystyczny;
- Noclegi w hotelu Dnipro pokoje VIP z trzema posiłkami;
- Podstawowy pakiet medyczny;
- Ubezpieczenie Signal Iduna Bezpieczne podróże Wariant podstawowy Koszty leczenia 10 000 EUR, Następstwa nieszczęśliwych wypadków 15 000 PLN, Ubezpieczenie bagażu 1 000 PLN
- Turystyczny fundusz gwarancyjny (0zł)
- VAT
- Gwarancję niezmienności ceny

Cena nie zawiera:

Obligatoryjne opłaty na miejscu:
- Opłata turystyczna - 8,35 UAH / dzień

Dodatkowe opcje i ubezpieczenia możliwe do dokupienia:
- Dopłata do pokoju 1-osobowego - 250 zł / tydzień, 500 zł / 2 tygodnie;
- Dopłaty do wyjazdów antenowych z poszczególnych miejscowości
- Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 4,55% od wartości rezerwacji
- Ubezpieczenie choroby przewlekłe - 5,94zł/osoba/dzień
- Zabiegi lecznicze oraz SPA wg. oferty dodatkowej

Więcej szczegółów na temat dodatkowych ubezpieczeń

Przy wybraniu powyższych opcji pojawią się one na umowie w tabelce ze świadczeniami.

Pozostałe wydatki:
Wszystkie dodatkowe świadczenia, niewymienione w ofercie i dodatkowe opłaty są płatne indywidualnie (np. minibar hotelowy, i inne dodatkowe usługi świadczone przez hotel, dodatkowe wstępy realizowane indywidualnie w trakcie czasu wolnego).
MiastoMiejsceDopłata w jedną stronęGodz.
Tel.: +48 728 939 279biuro@abdar.pl