• 1. Wybór oferty
  • 2. Wybór terminu
  • 3. Dane osobowe
  • 4. Rezerwacja
  • 5. Potwierdzenie
/
Termin: -
Cena od:
PLN / OSOBA

Brak oferty spelniajacej podane kryteria!

Program:

PROGRAM WYCIECZKI:

DZIEŃ 1:
Wyjazd wg. rozkładu jazdy, nocny przejazd w kierunku Elbląga.

DZIEŃ 2:
Przyjazd do ELBLĄGA w godzinach porannych, spacer po mieście - Brama Targowa - pozostałość po murach obronnych miasta z XIV w., kościół mariacki, katedra Św. Mikołaja, budynek dawnej słodowni, bulwar Zygmunta Augusta. Przejazd do FROMBORKA gdzie zobaczymy zabudowę Wzgórza Katedralnego m.in. Wieża Radziejowa – tu na uwagę zasługuje wahadło Foucaulta, służące do naocznego stwierdzenia ruchu obrotowego Ziemi, dodatkowo można z niej podziwiać panoramę okolicy. Przejazd do miejsca noclegu, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 3:
Śniadanie, przejazd do OLSZTYNA, spacer po mieście - Nowy ratusz, Katedra św. Jakuba, Stare miasto z Ratuszem powstałym w XIV wieku, Wysoka Brama, zamek kapituły, pałac Biskupi. Przejazd do LIDZBARKU WARMIŃSKIEGO, gdzie zobaczymy Zamek Biskupów Warmińskich wraz z przedzamczem, bastionem i basztą, kolegiatę św. Piotra i Pawła, Wysoką bramę, Mury obronne i zachowany układ urbanistyczny. Przejazd do RESZLA – zwiedzanie zamku Krzyżackiego oraz wizyta w sanktuarium maryjnym w pobliskiej ŚW. LIPCE. Przejazd do miejsca noclegu, zakwaterowanie, nocleg.

DZIEŃ 4:
Śniadanie, przejazd do WILCZEGO SZAŃCA, gdzie znajdują się porośnięte lasem ruiny kwatery głównej Adolfa Hiltera - zamaskowane miasteczko w lesie - 200 budynków - schrony, baraki, 2 lotniska, elektrownia, dworzec kolejowy, urządzenia klimatyzacyjne, wodociągi, ciepłownie, dwie centrale dalekopisowe. Przejazd do GIŻYCKA, gdzie zobaczmy Twierdzę Boyen o kształcie gwiazdy. Następnie wypłyniemy w rejs po okolicznych jeziorach. Wyjazd w drogę powrotną, powrót do poszczególnych miejscowości w godzinach późnowieczornych / nocnych dnia 5.

TERMINY WYCIECZKI:
30.04-03.05.2020, 11-14.06.2020, 16-19.07.2020, 13-16.08.2020, 17-20.09.2020

WAŻNE INFORMACJE:
1. Do poruszania się po Polsce potrzebny jest dokument podróży - dowód osobisty lub paszport. Prosimy pamiętać o dokumencie dla dzieci. Bez ważnego dokumentu tożsamości uczestnik nie może wziąć udziału w imprezie.
2. Program jest ramowy i może ulec zmianie w zależności od warunków pogodowych oraz innych czynników niezależnych od biura. Pilot nie oprowadza po wnętrzach obiektów. Ceny biletów wstępu mogą ulec zmianie o czym biuro będzie niezwłocznie informować.
3. Minimalna ilość uczestników do realizacji wycieczki - 30 osób. W przypadku nieuzbierania wymaganej minimalnej liczby uczestników termin odwołania wycieczki to 7 dni przed terminem wyjazdu.
4. Wycieczka z intensywnym zwiedzaniem, niedostosowana do potrzeb osób z ograniczoną sprawnością ruchową. Wymagania językowe - brak.
5. Potwierdzenia godzin wyjazdu można sprawdzić na 3 dni przed wycieczką na www.abdar.pl w Strefie Klienta.

Zakwaterowanie:

Hotele lub pensjonaty **/*** standartu turystycznego.
Cena podstawowa zawiera zakwaterowanie w pokoju 2-3 osobowym. Przy rezerwacji dla dwóch osób automatycznie zostaje przydzielony pokój 2-osobowy. W przypadku rezerwacji dla 3 osób zostaje przydzielony pokój 3-osobowy lub pokój 2-osobowy z dostawką (w zależności od dostępności pokoji w danym obiekcie).
Osoby podróżujące samotnie mają do wyboru 2 opcję - w cenie podstawowej dokwaterowanie do pokoju 2 lub 3 osobowego z uczestnikami tej samej płci lub dopłatę do pokoju 1-osobowego - taka opcję należy zaznaczyć w formularzu rezerwacyjnym.

Cena zawiera:

W ramach ceny zawarte są:
- Przejazd autokarem lub busem klasy turystycznej;
- Program turystyczny;
- 2 noclegi (na trasie przejazdu) ze śniadaniami w hotelach lub pensjonatach **/*** wg. standaryzacji krajów pobytu;
- Opiekę pilota-przewodnika;
- Ubezpieczenie Signal Iduna Bezpieczne podróże Wariant Polska - Następstwa nieszczęśliwych wypadków 15 000 PLN;
- Turystyczny fundusz gwarancyjny;
- VAT
- Gwarancję niezmienności ceny

Cena nie zawiera:

Dodatkowe opłaty związane z realizacją programu:
- Obligatoryjne koszty związane z realizacją programu (bilety wstępu do zwiedzanych obiektów, przewodnicy miejscy) - 105 zł
- Rejs statkiem - 75 zł
- Opłata za system tour guide (obowiązkowa) - 25 zł

Dodatkowe opcje i ubezpieczenia możliwe do dokupienia:
- Dopłata do pokoju 1-osobowego - 150 zł
- Dopłaty do wyjazdów antenowych z poszczególnych miejscowości
- Gwarancja miejsc z przodu /rzędy 2-4 - 50 zł/ lub z tyłu /ostatni i przedostatni rząd - 30 zł/
- Ubezpieczenie od kosztów rezygnacji - 4,55% od wartości rezerwacji
- Ubezpieczenie choroby przewlekłe - 5,94zł/osoba/dzień

Więcej szczegółów na temat dodatkowych ubezpieczeń

Przy wybraniu powyższych opcji pojawią się one na umowie w tabelce ze świadczeniami.

Pozostałe wydatki:
Wszystkie dodatkowe świadczenia, niewymienione w ofercie i dodatkowe opłaty są płatne indywidualnie (np. minibar hotelowy, basen hotelowy i inne dodatkowe usługi świadczone przez hotel, dodatkowe wstępy realizowane indywidualnie w trakcie czasu wolnego).
MiastoMiejsceDopłata w jedną stronęGodz.
Tel.: +48 728 939 279biuro@abdar.pl