Jak zarezerwować wycieczkę?

powrót

GDZIE MOŻNA ZAREZERWOWAĆ WYCIECZKĘ

Wszystkie wycieczki z oferty BP ABDAR można zarezerwować:

  • poprzez stronę www.abdar.pl,
  • złoszenie mailowe na biuro@abdar.pl,
  • we wszystkich licencjonowanych biurach agencyjnych. Listę biur można znaleźć w zakładce PUNKTY SPRZEDAŻY.

REZERWACJA WYCIECZKI PRZEZ WWW.ABDAR.PL

1) Po wybraniu interesującej Państwa wycieczki oraz terminu należy zdefiniować ilość osób dorosłych oraz dzieci, które będą uczestniczyły w wycieczce. Jeśli chcą Państwo zarezerwować większą ilośc pokoi w trakcie wycieczek objazdowych należy dla każdego pokoju założyć osobną rezerwację.

2) W kolejnym kroku należy podać dane uczestników wycieczki oraz pozaznaczać opcję, jakie wybiera poszczególny uczestnik /dopłaty do obiadokolacji, dodatkowe ubezpieczenia, przednocleg w Krakowie/.

3) Ostanim krokiem jest uzupełnienie danych osoby zgłaszającej.

4) Po dokonaniu rezerwacji otrzymają Państwo na adres email podany w rezerwacji komplet dokumentów wraz z informacjami o terminach płatności. Podpisaną umowę należy przesłać zaraz po opłaceniu zaliczki i nie później jak w dniu dopłaty. Można odesłać umowę e-mailem w formie skanu (np. jpg pdf), faxem lub w formie listu tradycyjnego.

TERMINY PŁATNOŚCI ZA WYCIECZKI

Jeśli umowa-zgłoszenie podpisywana jest na więcej niż 25 dni przed terminem wyjazdu wpłacana jest zaliczka w maksymalnej wysokości 29% wartości imprezu turystycznej, natomiast dopłata do całości wartości wymagana jest pomiędzy 25 a 14 dniem przed wyjazdem. Natomiast jeśli umowa jest zawierana w terminie krótszym niż 25 dni przed rozpoczęciem imprezy należy zapłacić 100% wartości imprezy turystycznej.

STRUKTURA POKOI

Na wycieczkach BP ABDAR w ofercie znajdują się samodzielne pokoje z własnym zapleczem sanitarnym (chyba że w opisie zostały zaznaczone pokoje segmentowe lub hostel). W momencie przyjęcia rezerwacji na dwie osoby automatycznie zostaje przydzielony pokój DBL (2-osobowy). W przypadku rezerwacji na 3 osoby zostaje przydzielony pokój 3-osobowy lub pok 2-osobowy z dostawką (w zależności od danego obiektu). W przypadku rezerwacji na 4 lub więcej osób prosimy o kontakt  z biurem w celu dobrania odpowiednich pokoi. Osoby zapisujące się na wycieczkę ma jednej rezerwacji są kwaterowane razem w pokoju - nie są rozdzielane i kwaterowane z innymi uczestnikami.

REZERWACJA POKOI DLA SINGLI

Osoby podróżujące samotnie mają do wyboru 2 opcję: mogą wybrać za dopłatą pokój 1-osobowy lub dokwaterowanie do pokoju 2-osobowego z uczestnikiem tej samej płci. Dokwaterowanie do pokoju 2-osobowego jest bezpłatne w ofercie ABDAR SINGLE.

Tel.: +48 728 939 279biuro@abdar.pl